Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX już 8 Marca

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

Ktoś wie jakie banki hbo max akceptuje? Karty z millenium nie chce przyjąć. PayPal niby jest w opcjach ale po wybraniu i kliknięciu na niego odświeża się strona spowrotem do wyboru karta albo PayPal. Z komputera proboje ale ani karty z millenium nie przyjmie ani nie wejdzie na PayPala. Głupie to teraz porobili. Szkoda ze nie da się np przez dotpay. Jak chce się wykupić z wolnego rynku to same kłopoty z płatnościami. Co innego jak ktoś ma Orange/flex czy inny dostawca. A tu działa tylko płatność kartą i to chyba nie każdy bank przejdzie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18575
  • 53180
  • 720

HBO MAX już 8 Marca

@Emill1 z informacji zamieszczonej na stronie:

https://help.hbomax.com/pl-pl/Answer/Detail/000001195

wynika, że płatność nie zależy od banku, tylko od ustawienia cyklicznej opłaty na karcie.

Inny sposób płatności, można spróbować po przez sklep z aplikacjami.

Zostaje jeszcze subskrypcja przez FLEX. Jeśli nie miałeś FLEX-a, to z kodem FLEX pierwszy miesiąc masz za 1 zł, HBO wtedy uruchomisz na miesiąc za 0 zł.

Screenshot_2022-03-25-03-13-05-676_com.orange.rn.dop.jpg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

Flexa miałem korzystałem już też z hbo. Aktualnie flexa na ten miesiąc niemam więc nie wykupie przez niego. Chciałem skorzystać z tej tańszej ceny. Przez stronę korzystałem z karty w revolucie i tam był błąd potem przerzuciłem potem spróbowałem z aplikacji wyskoczyło mi płatność przez gpay próbowałem dodać kartę z millenium a potem komunikat że hbo nie obsługuje mojego banku. Sproboje ponownie przerzucić na revolut i z aplikacji spróbować użyć tamtej karty. Na próbę spróbowałem zapłacić tamta karta przez aplikację z revolut tylko że aktualnie tam kasy nie mam ale ja z błędu komunikatu wnioskuję że ja przyjmuje się więc może tak przejdzie tylko muszę kilka dni odczekać żeby dotarła kasa. Obstawiam że przez przeglądarkę jakiś błąd mają w hbo bo z opcją PayPala cały czas tylko odświeżał stronę jak się ją wybrało więc coś mają nie tak. W sumie nie sprawdzałem innych przeglądarek więc może na innej by zadziałało. Jak mi kasa dojdzie sproboje przez aplikację. A subskrypcje obsługuje zarówno karta z revolut jak millenium bo na innych platformach działa. Nawet przy hbogo nie było problemów wcześniej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

 aktualizacja :

Zadziałało przez aplikację i karta z millenium dodana przez gpay. Wsumie wolałbym tej karty nie dodawać do gpay ale trudno stało się. Teraz pytanie brzmi czy za miesiąc mg zmienić kartę na inną? Czytałem że jeśli zmienia się sposób płatności to straci się te tańsza cenę. Ale nw czy to faktycznie prawda.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@Emill1 jak płacisz to bez różnicy, tego w regulaminie nie ma, jest tylko napisane, że trzeba subskrypcję utrzymywać/ odnawiać by płacić mniej (promocja).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

Skoro tak to dobrze. Nw gdzieś czytałem właśnie o tym że się traci jak się zmienia metodę płatności ale jeśli faktycznie to nie ma znaczenia to dobrze


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@Emill1  w Centrum pomocy HBO MAX nic nie piszą o podwyższonych opłatach czy utracie promocji ze względu na zmianę metody płatności HBO Max | Dowiedz się, jak zmienić metodę płatności za subskrypcję HBO Max. , HBO Max | Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczeń HBO Max – miesięcznych kosztów, metod pł...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

No to okey. A co do hbo max to jeszcze jeden mają minus że języki dostępne mają tylko polski i ang. Netflix amazon prime mają tak samo dostępne inne języki a tu ograniczają tylko do ang i polskiego ciekawe czy wprowadza też inne. Tak samo nw jak jest z chromecastem ale przy hbogo pokazywała mi się ikonka kiedyś przy apce hbomax nie ma jej. Fakt że nie mam chromecasta ale przy hbogo mimo wszystko się pokazywała ta ikonka więc niech ktoś z chromecastem potwierdzi czy działa czy nie. Przydałoby się też żeby wprowadzili wybór jakości. W ustawieniach fakt widziałem że jest tylko jakość pobieranej  pozycji itak najlepsza jakość albo najszybsze pobieranie. A ito nie wiadomo jaka jakość się kryje. Kiedyś normalnie w serwisach streamingowych netflix ipla Player itd widziałem że pisali normalnie jaka jakość a od pewnego czasu zastosowali nazewnictwo niska średnia itd

Przykład z playera:

Przedziały wartości: 

Najniższa – najniższa dostępna

Niska – 288p – 352p

Średnia - 352p - 576p

Wysoka - 576p - 720p 

Najwyższa – najwyższa dostępna

Więc wybierając np wysoka nie wiesz czy włączy się 576p czy 720p nie wspominając o tym że 576czy720 to wcale nie wysoka w normalnym rozumowaniu. No ale to nie tylko Player tak robi każda wsumie platforma streamingowa. Cóż można wymusić też używając różnych dodatków czy do przeglądarki czy używając np kodi wybór jakości ale to jest omijanie na około problemu. Platformy powinny umożliwić wybór jakości i to nie do pseudonazewnictwa tylko faktyczny wybór

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@Emill1  tylko po co inne języki?

Jak chcesz na inny region, to po VPN płatnym, bo darmowy ograniczy szybkość netu, wtedy wybierasz kraj i masz stosowny język 😉

Można tak z Netflix zrobić, nie sprawdzałem jak to z HBO MAX, ale pewnie też zadziała i oferta będzie lepsza.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@Emill1  jest jeszcze jeden do wyboru "Taki sam jak język urządzenia" i ciekawi mnie gdybym na przykład ustawił język urządzenia na suahili to czy HBO MAX będzie w tym języku 🤔 😉 (muszę poeksperymentować 😁).