Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX już 8 Marca

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@leszek109  jeszcze nie ma, gdyby było to już by pojawiło się na forum.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

HBO MAX już 8 Marca

Myśle ze mailing pójdzie do obecnych abonentów, a nowi sprawdza to na stronie przed złożeniem zamówienia. 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

HBO MAX już 8 Marca


@Katani1 napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


Dla abonentów C+ w droższych planach nie.


W Orange w tych bardziej opłacalnych też 😛 🧡


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

HBO MAX już 8 Marca


@Wojciechnapisał(-a)

@Katani1napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


Dla abonentów C+ w droższych planach nie.


W Orange w tych bardziej opłacalnych też 😛 🧡


Panowie @Wojciech , @Katani1  powtarzam że mój post tyczył się zainstalowania apki HBO GO na Smart tv z zewnątrz, czyli jako osobny abonament od HBO (nic nie wspominałem o abonamentach C+ czy Orange)🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

HBO MAX już 8 Marca


@leszek109napisał(-a)

Czy już jest oficjalne stanowisko Orange w sprawie warunków cenowych zakupu HBO Max i/lub przedłużenia/transformacji pakietu HBO GO na Max?


(1) HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca


@slav72napisał(-a)

@bronzub  pamiętaj źe w razie gdybyś chciał odpalić apkę HBO GO to serwis ten jest płatny. 


@slav72 , wiem o tym, a właściwie doszedłem do tego, ponieważ w trakcie poszukiwania dojścia, z ciekawości zacząłem od Flexa. No i tu zaczęły się schody. Nie obyło się bez czatu Flexa, który na mój gust, zmienił się na lepsze. Za to z linkiem do HBO GO było deczko pod górkę. Jak już etap rejestracji miałem za sobą, to pojawiły się pakiety. Żebym wiedział z praktycznego podejścia, jak mogłem to taniej podejść, aktywowałem na koncie HBO GO na bogato na sześć dych. Brawo, pomyślałem. Wróciłem więc do Flexa i wybrałem video pass za niecałe trzy dychy. Ale że dzisiaj byłem pochłonięty innym problemem, to nie miałem czasu na działanie na telewizorze i ewentualnym sterowaniem smartfonem zamiast używać pilota.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@bronzub  za ile aktywowałeś HBO GO? sześć dych? to niemożliwe, przecież to kosztuje 24,90zł/miesiąc

HBO GO. Najlepsze tytuły online.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@slav72 , na bogato najwyższy pakiet za 6 dych na koncie w HBO GO. Frycowe zapłaciłem, ale miesiąc mam na full😀 Flex oferuje taniej😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@bronzub  ale nie ma rozróżnienia w HBO GO na jakieś pakiety, jest tylko jeden płatny 24,90zł miesięcznie, chyba że zaabonowałeś dodatkowo kanały HBO, HBO2 i HBO3 🤔 (jeśli tak to niepotrzebnie, gdyż wszystko co leci na tych osobnych kanałach jest dostępne w HBO GO).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO MAX już 8 Marca


@slav72napisał(-a)

@bronzub  ale nie ma rozróżnienia w HBO GO na jakieś pakiety, jest tylko jeden płatny 24,90zł miesięcznie, chyba że zaabonowałeś dodatkowo kanały HBO, HBO2 i HBO3 🤔 (jeśli tak to niepotrzebnie, gdyż wszystko co leci na tych osobnych kanałach jest dostępne w HBO GO).


@slav72 , taką informację również uwieczniłem, ale stało się😊HBOGO.JPG@slav72 , dopowiem, bo we Flexie też uwieczniłem pierwszy miesiąc aktywacji za darmo i od 9 marca to 24,90. Mogę również zrezygnować. Póki co, jestem w fazie dziecięcej fascynacji😂