Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO konto wygasło

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO konto wygasło

Mam problem i nie wiem co zrobić, od tygodnia nie działa mi HBO GO zgłoszenia są bez odzewu HBO twierdzi że to problem Orange, moje konto wygasło po ostatnich zmianach, takich klientów jest wiele, HBO twierdzi że trzeba usunąć konto z bazy i dać możliwość ponownego utworzenie, właścicieem danych jest Orange więc oni tego nie mogą zrobić gdzie to zgłosić?

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

HBO GO konto wygasło

@Anonim spróbuj wyjaśnić sprawę na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt ale dopiero w poniedziałek po 8-ej rano, bo będziesz, miał możliwość przełączenia do konsultanta

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO konto wygasło

To nie działa mam 2 zgłoszenia i zero rezultatów wszyscy coś wyjaśniają chcę zgłosić gdzieś dalej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

HBO GO konto wygasło

@Anonim do zgłoszenia najszybciej infolinią, czat Orange lub kontakt z infolinią pomocy HBO.

 

Sposoby kontaktu z Orange:

https://www.orange.pl/view/kontakt

 

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO konto wygasło

To już zrobiłem zgłoszenia są w Orange najgorsze jest to że nikt nie informuje co się dzieje, mam wrażenie że to jakaś bezradność, dostałam informację że to zostanie zrealizowane w 48h a mija już 9 dni


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO konto wygasło

Złóż reklamację a nie zgłoszenie techniczne.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

HBO GO konto wygasło

@Anonim  chyba mamy ten sam problem. Ja zgłosiłem tutaj, wcześniej nie zauważyłem Twojego wątku. Dodam, że czekam na rozwiązanie od 03.02 i brak jakiegokolwiek kontaktu od strony Orange. Mam wrażenie, że sami nie wiedzą jak ten problem rozwiązać

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO konto wygasło

Cześć złóż oficjalnie reklamację, to dalej nie działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

HBO GO konto wygasło

Kontaktowałem się przed chwilą z Orange na czacie. O zgrozo, nawet nikt nie jest przypisany do zgłoszenia. Fajne mają SLA. Kolejne zapewnienie, że będzie do 24 godzin załatwione. Pożyjemy, zobaczymy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

HBO GO konto wygasło

@Anonim, @Arviss wiemy o problemie i intensywnie pracujemy nad tym, aby go wyeliminować. Dotyczy on niewielkiej grupy Klientów, ale robimy wszystko, żeby jak najszybciej z tym się uporać. Bardzo przepraszamy Was za utrudnienia i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.