Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Witam. Mam Orange Love Światłowód 300Mb z TV - pakiet podstawowy. Chciałbym dokupić kanały Eleven1,2. Nie interesuje mnie pakiet bogaty za 35PLN bo zależy mi tylko na tych dwóch kanałach. Wszystkie kablówki i platformy sat mają taką opcję. Kiedy w Orange TV?
10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Wątpię żeby była kiedyś możliwość dokupienia tylko wybranych kanałów... tylko pakiety, ale kto wie... może kiedyś, w przyszłości 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

@Jackobry  nie spodziewaj się, że ktoś z użytkowników forum będzie znać odpowiedź w sprawach decyzji biznesowych operatora. Zapytaj rzecznika prasowego.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Mam nadzieję, że ktoś z Orange przegląda to forum. Sprawa wygląda tak, że nikt przy zdrowych zmysłach nie wyda 35 PLN na zakup 2 kanałów Eleven - ja dokupiłem je dodatkowo za kilkanaście PLN/miesiąc w popularnym serwisie internetowym. Orange - uciekają Wam pieniądze - czas jak wszyscy wprowadzić Pakiet Eleven !!!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Orange ma dość dziwne podejście do linearnej tv więc szybko się nie zmieni. Tym bardziej, że na necie pakiet kosztuje 15 zł, w promocjach i po 10 zł. Jakością dodaną ma być jedynie 4K.
Anonim

Nie dotyczy

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Najlepiej wykupić na ich stronie elevensports tam masz wszystkie 4 kanały (4 kanał ma być na dniach włączony)  15.90 PLN/miesiąc lub np. 89,90 zł za pół roku Emotikon: LOL


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Faktycznie jest kilka opcji wykupienia tych kanałów w internecie. Sam korzystam z WP Pilota i przerzucam na telewizor przez Apple TV. Zastanawiam się tylko dlaczego Orange TV jest jedyną platformą w Polsce, którą nie oferuje pakietu Eleven jako opcji dodatkowej - klient sobie poradzi (choć jest to mniej wygodne niż przez tuner) za to im ucieka kasa. P.S. 35PLN za Eleveny nie zapłacę 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Pakiety eleven za 15zl są dedykowane dla tych co mają już pakiet od nc+. 

Wiec widać jak Orange traktuje klientów.  I nie widać aby coś się zmieniło w najbliższej przyszłości 🙂

Tak dla porównania 

Przedłużył em na dniach umowę z MM net+tv w tym canal+ eleveny. W Orange ten pakiet wychodzi za 180zl. Nawet za oferte pracownicza zapł aciłbym więcej niż w kablowce. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

Gdy tv sprzedawana byłaby solo, ceny byłyby tańsze. Całość winduje internet który jest regulowany w Orange, choć niebawem i w kablówkach będą regulacje.

Poza tym nie ma porównywać ofert pracowniczych. To że na fakturze jest mniej to trzeba pamiętać że ma się później mniej na pasku z wypłaty. Suma wychodzi na to samo.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Eleven1 i Eleven2 - opcja dodatkowa

w takim razie dlaczego orange nie proponuje gołej tv? na ftth lepiej by to wygladalo bo przynajmniej nie byłoby dodatkowej kwoty za linie. 
z ta regulacja to tez tak do konca nie jest. popatrz ile kosztuje love 4U na miedzi i sprawdz ile wychodzi za internet w tym pakiecie a ile kosztuje gola neostrada (superpromocja?)

inny przyklad promocja na gola nestrade ktora kosztuje obecnie na naked 59zł to smiech na sali. co mi po tym ze w tym przypadku jest 10zl za utrzymanie? skoro koszt koncowy wynosi 69zl czyli tyle samo jak za neo 39,99zł + utrzymanie 29zł. i na tych przykladach widac ile kosztuje tak na prawde utrzymanie lini. raptem mozna linie utrzymac za 10zł?
nie wiem jakie sa ustalenia z uke ale patrzac na to z boku wyglada to na jakis zart. i patrzac na orange to firma na pewno nie bedzie chciala aby ceny byly nizsze. a potem placz ze tyle $$ poszlo na ftth a sprzedaz slaba. do tego jeszcze ta bzdurna reklama o zakład ;). tak mozna sie zakladac ale na lokalizacjach gdzie nie ma kablowek. wiec zamiast w bloki ciagnac sie bylo zaczac od domkow jednorodzinnych.


dobra lece na msze 😉
Amen!