Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

jak to jest z tym kanałem polsat seriale czy hd jest tylko w satelitarnym przekazie czy na kablowym też bo na moim dekoderze ciągle w sd ?

 

____________________

Post wydzielony z tematu "Lista kanałów Orange telewizja satelitarna" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

W internetowej opcji Polsat Seriale jest w HD, nie wiem jak  satelitarnej.

 

W ogóle nie rozumiem, dlaczego w Pakiecie Optymalnym nie ma kanalu ATM Rozrywka?

Nie tęsknię i nie płaczę za nim, ale dlaczego kanał z DVB-T z powtórkami z Polsatu jest w płatnym pakiecie? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

@marcin1509 moim zdaniem, to chodzi o umowy między operatorami w dostarczaniu sygnału danego kanału. Dla mnie tego kanału może nie być ani w wersji satelitarnej, IPTV jak i DVB-T.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

Możliwe. Ale to trochę słabe 🙂 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

jest to bardzo słabe ale walczę o odpowiedź od pół roku i nic w listopadzie ktoś z orange napisał że na początku roku 2020 będzie dostępny atm rozrywka w telewizji kablowej, mamy sierpień i nic no cóż orange pisze że klient dla nich najważniejszy ale w praktyce jest jak jest , mają umowę na satelitę a na kablowej nie trocha to dziwne .   


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

@Dariusz725 na kanały IPTV na pewno jest inna umowa, niż na kanały z TV SAT. W wersji satelitarnej, Orange współpracuje z lub współpracowała z nc+. Teraz jak sytuacja wygląda, to nie wiem, bo już nie ma nc+, teraz jest cyfra+.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 33
  • 0

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

nc+ i cyfry + też nie ma jest canal+ platforma ale to chyba nie ma wpływu , przez jakiś czas nie było np. adventure , ntl a teraz jest więc nic nie stoi na przeszkodzie , chyba chodzi oto że orange ma jakieś zatargi z polsatem ponieważ nie ma całej oferty polsatu a także atm rozrywka a polsat go dystrybuuje. A z innej beczki czy macie na polsat seriale ciągle po bokach czarne paski , rozumiem stare filmy z lat 90 one były nagrywane w innych rozmiarach ale nowe filmy czy reklamy czy obraz  z logo nie powinien mieć  ich ?

Tak do końca nie rozumiem na forach część ma a część osób pisze że nie jak jest u was ? Czy to może być błąd dekodera ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

@Dariusz725 Na równoległym temacie rozmawiamy o tym samym. Postaramy się sprawdzić


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego nie mam Polsat Seriale w HD?

W sat też jest HD