Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekodery


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekodery

@LARGOPisałeś, że masz multiroom, więc wymiana dodatkowego dekodera wiąże się z opłatą. https://mediomaniak.pl/czy-jest-mozliwa-wymiana-dekodera-w-trakcie-trwania-umowy-w-telewizji-orange/


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Jednak nadzieją za cos lepszego niż CP umarła ... Oprogramowanie gorsze od konkurencji, lista kanałów bez ładu i składu a między kanałami znajdują się kanały których nie mam w pakiecie ... Lista ulubionych spoko poza tym że klikasz P+/-  jak klikasz nr przypisany do ulubionych włącza się pełna lista kanałów... Brak netflixa hmm w obecnych czasach znaczny brak... Brak Smart dekodera to wstyd ale jak nikt nie ma to po co Orange ma mieć...

 

Po krotce po 2 dniach testów .


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Dekodery

@LARGO: przejrzyj sobie tematy z w dziale "urządzenia-dekodery i inne". Nawet po tytułach zorientujesz się że nie jesteś pierwszym który zauważa pewne idiosynkrazje w działaniu oferowanego sprzętu do odbioru IPTV.

W odpowiedzi na niektóre z Twoich pytań dodam, że te dekodery CEC nie obsługują wcale, wbrew sugestiom że na TV Samsunga rzekomo coś obsługują. Konfuzja może stąd że ten dodatkowy przycisk na pilocie do włączania TV działa przede wszystkim (?) na TV Samsunga. Tu mogę potwierdzić że owszem, na mój TV ten wyłącznik działa. Ale to nie jest oczywiście CEC, którego nie ma ani w ICU100 ani w IWU200.

 

Co do wysokości opłat za poszczególne usługi to musisz sam z infolinią walczyć, najlepiej na czacie, bo każdy może mieć trochę inaczej umowę skonstruowaną. Ja płacę za ICU100 dodatkowe 5PLN, nie 10PLN. W sumie jest to, IMHO, rozwiązanie lepsze niż IWU200, zwłaszcza jeśli dodatkowo zainwestuje się w dysk do nagrywania. Wtedy przereklamowaną multinagrywarkę można zignorować - skoro jej jeszcze nie włączyłeś to nie wiesz jak irytujące ma ograniczenia. Jednak jeśli masz naprawdę wypasiony TV to na ICU100 może przeszkadzać ci brak obsługi HDR - tą znajdziesz tylko na IWU200.

 

Co do pokazywania kanałów któych nie ma w pakiecie to oczywiście że są pokazywane - moim zdaniem jest to działanie celowe, rodzaj nacisku w celu zachęcenia do zakupu większej liczby pakietów. Czy skuteczne? Cóż, oceń sam. Tylko proszę bez niecenzuralnych słów.

 

Lista kanałów ulubionych troszeczkę pomaga to ogarnąć - można z niej korzystać zarówno bezpośrednio, wciskając OK a potem strzałki w lewo/prawo i wtedy kaanły strzałkami góra/dół - tylko ulubione będą widoczne, albo poprzez "program TV" - ulubione, wtedy też lista EPG będzie ograniczona do "ulubionych". BTW, przy układaniu listy ulubionych duplikaty kanałów trzeba ignorować - oba numery są jednocześnie dodawane/odejmowane z listy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Serwis jak i system ORANGE jest wyłączony bo mają prace serwisowe i Wam też aktywowali dostęp do kanałów poza pakietem? Bo teraz patrzę i mam kanały poza pakietem i nawet nagrywać się da...

 

Tez tak macie czy mi się trafiło ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekodery

@LARGO  no niestety w weekendy często prowadzone są prace serwisowe i utrudniony jest dostęp do systemów operatora, sprawy wymagające kontaktu z serwisem najlepiej załatwiać w tygodniu. Co do dodatkowych kanałów często jest tak że kanały z poza pakietów są dostępne w ramach darmowego miesiąca promocyjnego dla nowych abonentów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Dekodery

Ostatnia prace serwisowa miała miejsce od 3.7.2021 od 18:00 aż do 5.7.2021 do 8:00.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekodery

@nnsq9053W9  czyli jak sama  czwartkowa informacja w apce mówiła "weekendowe prace serwisowe" 😉.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Dekodery

@LARGOte "poza pakietem" są pewnie na zachętę na początku, jakiś miesiąc też tak miałem. Potem wszystko wyłączą. Uwaga: nagrania w multinagrywarce tych "pozapakietowych" programów znikną jak kamfora kiedy skończy się promocja, chyba że wykupisz wcześniej odpowiedni pakiet. Nagrania na dysku lokalnym pozostają dostępne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Mam taką przypadłość w multiroomie tzn drugi dekoder po włączeniu nie ma głosu... Trzeba włączyć raz jeszcze (wylacz-wlacz) i głos działa czy mieliście tak też i jakie macie rozwiązanie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600