Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange
  • 298
  • 157
  • 12

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Citi2017 będę wdzięczny jeśli będziesz wypowiadał się w swoim imieniu a nie moim, dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 2612
  • 1235
  • 22

@sebaswiderski ok przepraszam  za kłopot 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 164
  • 24
  • 0

@Piotrekk85napisał(-a)

@Tobnapisał(-a)

Czekałem na głos @Piotrekk85 

on zawsze wspiera klientów i dla niego podejście ze klient jest na 1 miejscu jest bardzo specyficzne. Dzieki za takie rady Piotrek. 

Czytales wyżej opinie (nie tylko moja) po co jest forum klientów ? 

Wydaje mi się, że forum klientów jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie. A nie dzielić klientów na tych co mogą coś napisać i na tych, co nie mogą coś napisać.

No właśnie. Ty zaś w moim 2-3 poscie na tym forum od razu zacząłeś bronić Orange i odsyłać do informacji branżowych ale przede wszystkim podkreślać zacząłeś, ze ja tylko narzekam. Wolno mi narzekac i nie będziesz ustalał czy mam chwalić czy nie swojego dostawce usług. Wiec to nie ja zacząłem dzielić i ograniczać co i ile wolno pisac na forum. Dziękuje. 

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 164
  • 24
  • 0

@-brtk-napisał(-a)

Orange ma słabe styki a Ty chcesz, by jeszcze inwestowali w mało popularne kanały HD, które pobierają więcej Mb/s Emotikon: Szczęśliwy A przeważnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. A Orange akurat jest najbardziej oszczędzającą siecią w kwestii dania, poprawienia, polepszenia czegoś klientowi.

Jeśli chodzi o tv tak to wyglada. A szkoda. 

A kanały HD to dziś jest niemal standard. 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 164
  • 24
  • 0

@Piotrekk85napisał(-a)Poza tym klienci mają różne priorytety co ująć najpierw, co szybciej. Z perspektywy Twojej wydaje się to szybkie do wdrożenia, być może dla Orange z jakiś względów wymaga to więcej czasu.

Discovery Life w HD od 2 l

Superstacja

Republika w HD od ponad roku

i można wiele kanałów jeszcze wymieniać.

Siec nr 1 ma wiekszy trudności we wdrożeniu niż operatorzy tv kablowej? Oj.  

Nawet na forum nikt do dziś się nie odnosił w temacie „Pomysłu” wspominanego w dyskusji. 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23398
  • 11838
  • 1101

@Tob: Wskaż konkretny wpis. Pisałem jedynie byś sobie darował pisanie o lineranej telewizji w 4K, bo polscy nadawcy nie nadają wiele stacji w tym formacie. Treści VOD są stale rozwijane. Oczywiście Orange mogłoby zainwestować 0,5 mln zł i kupić mechanizm przekształcenia sygnału SD,HD na 4K (lub wydać wiele więcej by zrobić to samodzielnie), ale czy będzie to dla wymagających osób "wystarczające"? I oczywiście, każdy może pisać jakie Orange jest złe i niedobre bo nie oferuje wiele treści 4K. Co do HD, mniej niż 10% kanałów nadawcy oferują w HD dla technologi kablowej i nie ma ich w Orange w HD. Ale próbowałem Ci też uświadomić, że niektórych kanałów w polskiej wersji językowej nie ma w HD.

Ile jesteś w stanie wskazać kanałów z brakiem SD w Orange, których nadawcy dają przekaz dla tv kablowej w HD? - 10? W pakiecie Optymalnym wg strony www powinny być 104 kanały. Łącznie w tv kablowej jest 200 kanałów. Dla jednych ważny jest kanał Mezzo, dla innych Top KIds, dla kogoś innego jeszcze coś innego. Nie rozumiesz mechanizmów kreowania ofert. Kiedyś z pakietu podstawowego Orange wyrzuciło pewien kanał religijno-społeczny. Masowy kontakt klientów z BOK spowodował, że kanał wrócił w tydzień do pakietu podstawowego. Gdyby brak HD na jednym z tych kanałów był istotną bolączką klientów i spowodował wiele zapytań na BOK czy jakiś "szum" w sieci, za tydzień byłoby HD. Tak to działa czy Ci się podoba czy nie. Jedni mogą napisać, że Orange "nic nie robi", a zwykle wynika to z faktu, że priorytetem są inne rzeczy (jakie - to pytanie do pracowników Orange). Oczywiście można to uzasadniać kiepskimi stykami (bo i czasami są), ale to zawsze można i wyłączyć HD na reszcie kanałów (jeśli ktoś przyjmuje, że ten argument ma jakiś istotny wpływ na to).

Akurat w ciągu obecnego półrocza zaszło dużo zmian jeśli chodzi o tv w Orange:
1) nowe canal+ były "bardzo blisko" po premierze
2) nowy dekoder
3) nowa usługa - multinagrywarka
4) nowe filmy vod w 4K
5) paramount play w VOD
6) możliwość brania oferty tv z umową bez lojalki
7) było coś w PPV i parę otwartych okien

A to jeszcze nie koniec :-)
.
Poziom 19, Pasjonat
  • 37
  • 26
  • 1

@Piotrekk85napisał(-a)
Wspominany pomysł przez półtora miesiąca zyskał całe zero głosów. Więc poszukajcie ludzi od tv w Orange w social mediach jak chcecie "działać" a nie "pisać".

@Piotrekk85 nie będę już z Tobą dyskutować, bo zauważyłem, że w większości tematów negujesz pomysły i opinie innych użytkowników aby jak najbardziej nakręcić wymianę postów w celu bliżej mi nieznanym. Chyba, że chodzi o zdobywanie rang, punktów itp.

Pomysł zgłosiłem, nikt nie głosował, ale w tematach odnośnie tv pojawia się co jakiś czas wątek zmiany kanałów z SD na HD, więc jest on jak najbardziej aktualny. 

Poziom 39, Guru ****
  • 23398
  • 11838
  • 1101

Ale to szybko nie trafi do decyzyjnych osób. Lepiej napiszcie do ludzi z biura prasowego Orange na fb czy Twitterze. A jak chcecie bezpośrednio znaleźć osobę od tv, dosyć łatwo znaleźć kto jest na stanowisku Senior Brand Manager w Orange Polska i zajmuje się telewizją i vod.
.
Highlighted
Poziom 24, Specjalista
  • 1051
  • 534
  • 20

[ Edytowane ]

Według mnie pracownicy, którzy bywają na tej społeczności powinni w takich sprawach interweniować i przekazywać sprawy w odpowiednie ręce, gdyż mają lepsze "dojścia". To Orange powinno zależeć, by śmieciowe kanały SD, które mają odpowiedniki w HD wywalać i zastępować tymi w wyższej rozdzielczości, gdyż HD teraz jest już standardem.

Dlatego jestem ciekaw, co @sebaswiderski uda się załatwić w tej sprawie. I trzymam kciuki Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 18, Komentator
  • 164
  • 24
  • 0

@aro87napisał(-a)

@Piotrekk85 nie będę już z Tobą dyskutować, bo zauważyłem, że w większości tematów negujesz pomysły i opinie innych użytkowników aby jak najbardziej nakręcić wymianę postów w celu bliżej mi nieznanym. Chyba, że chodzi o zdobywanie rang, punktów itp.

ani ja. Przeinaczanie tego co pisałem i jak oraz wyrzucanie mi, że jako klient śmiem wskazywać na to co mi nie pasuje, po prostu z niektórymi nie ma co dyskutować. 

Dokladnie tak jest ze HD dziś jest standardem, a w Orange nadal są kanały w jakości  obrazu która zniechęca do ich oglądania. 

Juz nawet nie wspomnę, że zawartość pakietów jest tez nieporozumieniem i kanały słabej jakości programowej są w wyższym pakiecie (np Superstacja), a te w wyższej są w niższym pakiecie (np.Stingray).

——
0 Lubię to
Odpowiedz