Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

Witam
Chcę zakupić Orange telewizję po światłowodzie z multirumem ale nie mogę przez kabel muszę mieć inne rozwiązanie

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

od dzis ma byc multiroom po wifi  montowany jezeli ktos nie chce kabla. czekam na potwierdzenie

i sie wyjasnilo. jeden dekoder moze byc po wifi. jezeli chcesz dwa to jeden z nich mozesz miec po wifi a drugi po kablu.
jezeli ktos zamawia tylko jeden dekoder to tez moze go po wifi podlaczyc.
przy czym, glownym rozwiazaniem bedzie podlaczenie po kablu. jezeli jest taka mozliwosc to lepiej wybrac te rozwiazanie

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?


maylocos napisał(-a):
Witam
Chcę zakupić Orange telewizję po światłowodzie z multirumem ale nie mogę przez kabel muszę mieć inne rozwiązanie

@maylocos, te linki satysfakcjonują Twoje oczekiwania? https://www.orange.pl/lp/uslugi_dodatkowe_tv i https://www.orange.pl/view/swiat-technologii-orange-tv


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

Czy chodzi o połączenie dekodera z routerem przez wifi? czy co masz na myśli bez kabla?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

Tak chodzi mi o podłączenie przez WiFi ale z tego co czytam samsung icu 100 jako multirumu przez WiFi nie działa

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

Anonim

Nie dotyczy

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?


maylocos napisał(-a):
Tak chodzi mi o podłączenie przez WiFi ale z tego co czytam samsung icu 100 jako multirumu przez WiFi nie działa

instrukcja tutaj a podłączenie tutaj:

ICU 100.PNG


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

od dzis ma byc multiroom po wifi  montowany jezeli ktos nie chce kabla. czekam na potwierdzenie

i sie wyjasnilo. jeden dekoder moze byc po wifi. jezeli chcesz dwa to jeden z nich mozesz miec po wifi a drugi po kablu.
jezeli ktos zamawia tylko jeden dekoder to tez moze go po wifi podlaczyc.
przy czym, glownym rozwiazaniem bedzie podlaczenie po kablu. jezeli jest taka mozliwosc to lepiej wybrac te rozwiazanie

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Czy mogę liczyć w Orange na tv po światłowodzie z multiroomem (bez kabla!)?

@maylocos

czy któraś z udzielonych tu podpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna? Jeśli tak, to - śmiało! - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.