Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak telewizji

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak telewizji

Witam,

Od okoła miesiąca posiadam pakiet Telefon HD + Neostrada + TV.

Po instalacji telewizja działała przez ok. 4 dni, zniknęła nagle, od tego czasu na każdym z kanałów widnieje napis o braku sygnału spowodanym złymi warunkami pogodowymi lub złym ustawieniem anteny.

Mój dekoder to Sagecom WHD 80, pod adresem FunBoxa TV jest jako "nieaktywna"

Przed instalacją również posiadałem pakiet telewizji Orange i działał w większości bez zarzutu.

Chciałbym zapytać czy to wina źle ustawionej anteny? Problemem może być też to, że antenę w pewnym stopniu zasłaniają liście drzew?

Załączam dwa zdjęcia z ustawień dekodera.IMG_20170616_152420.jpgIMG_20170616_153249.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Brak telewizji

@Gato_20Czy problem rozwiazałeś? Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Brak telewizji

Ponieważ zmienił się nieco adres rozwiązania - wrzucam jeszcze raz

http://www.orange.pl/kid,4004242097,id,4004243019,title,Jak-ustawic-antene-satelitarna,article.html


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak telewizji

Brawo @MrNikt, taki udział pracowników Orange w zakresie podawania na Naszym Orange informacji o nowych regulaminach, istotnych wyjaśnienieniach, ze wszech miar zasługuje na pochwałę. Oczekuję więcej podobnych postów, nawet tematów. 🙂

Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Brak telewizji

@Misiek62

Widzisz, problem polega na tym, że z racji miejsca w organizacji gdzie pracuję, mam dużo (czasem aż zbyt dużo) wiadomości o nowych funkcjonalnościach, usługach, urządzeniach jakie planuje do wdrożenia Orange. Ale do czasu rynkowej premiery nie wolno mi o tym mówić, bo wiesz... KONKURENCJA NIE ŚPIEmotikon: Bardzo szczęśliwy.

A czasem bardzo ciekawe pomysły nie wchodzą do komercyjnej oferty i aby nie narażać swojej i Nasz Orange wiarygodności, tym bardziej muszę trzymać buzię na kłódkę. Emotikon: LOL

Ale obiecuję, w miarę możliwości podrzucać informacje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak telewizji

@MrNikt ależ jak najbardziej rozumiem, że nie można wyprzedzać decyzji 😉   moim skromnym oczekiwaniem jest aby NO było kanałem, gdzie będzie można znaleźć informacje o aktualnych ofertach (atrakcjach) promocjach, regulaminach itp... bez konieczności przełączanie się do innych części serwisów Orange i poszukiwania tam tych treści... Czym innym jest to, że np. chcąc zawrzeć umowę przez WWW, czy też zarządzać swoim kontem - usługami trzeba przejść proces w przeznaczonym do tego serwisie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak telewizji

@MrNikt, @Anonim Żeby ułatwić trafienie do najlepszej odpowiedzi zmodyfikowałem link w oznaczonej odpowiedzi na aktualny. Szczęśliwy mężczyzna