Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

Mam pytanie do was może ktoś coś wie o co chodzi z kanałami axn i sudance miały zniknąć i była plansza o braku dostępności po 22 lutego a dzisiaj mam dostęp. O co chodzi w końcu  tymi kanałami wróciły do oferty? Orange się dogadał z tam z dostawcą czy to błąd w kodowaniu?

 

 

 

 

_________________

*Post wydzieliłem z tematu "Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV - moderator Wojciech.

29 ODPOW. 29

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9659
  • 82

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Luki555  ja też sprawdziłem u siebie i też mam te kanały plus Sundance TV nr 250 ale to jest na dekoderze IWU 200 a na dekoderze WHD 80 multiroom nie ma dostępu. A u Ciebie na jakim dekoderze działają te kanały 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

ICU100


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9659
  • 82

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

Moze jakieś okno otwarte albo błąd systemowy. Zadnych informacji na temat AXN ani Sundance TV nie znałazłem na stronie Orange  🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

Po usunieciu jakiegos kanału nie może być okna otwartego w ofercie tv zostaje opcja błąd kodowania albo wróciły. Zobaczymy jak długo będzie dostęp będę obserwował. Dziwna sytuacja - jestem zaskoczony na ten moment tą sytuacją trochę dziwną.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

@Luki555  może są dostępne dlatego:

slav72_0-1677936339078.png

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

Ja też mam. Zamknąłem okno, ale nadal jest. Dziwne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

Wszystko jest możliwe tylko szkoda że nie ma żadnego info od orange jak to odbierać taką  sytuację. Zobaczymy jak długo to potrwa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

@Luki555  to jest błąd techniczny. Nie pojawiły się na wszystkich dekoderach, a więc nie są ogólnie dostępne. W Multiroom uprawnienia nie zależą od dekodera, a są zaszyte na koncie. 

Poza tym jak zostały wycofane z powodu nieprzedłużanie umowy między operatorem a dostawcą programu/ treści, to operator (nawet jakby dalej miał do nich dostęp) nie może ich rozpowszechniać. Umowa to umowa...

Stąd wnoszę na granicy pewności, że to błąd techniczny i wkrótce ich nie będzie 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy kanały AXN i Sundance wróciły?

@pirenej  zamknij lufcik i drzwi frontowe..hihi 🤣

Chłopaki, póki są, oglądacie na zapas...