Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

Witam mam już co prawda multiroom w 2 pokojach  2 dekodery ale czy można mieć 3 dekoder w ramach 1 umowy? Czy gdy przedłuże umowę w orange love orange tv go będzie za darmo? Na ilu urządzeniach jednocześnie mogę oglądać orange tv go ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Ja mam informację, że 3 dekodery i 3 urządzenia z apką TVGo nie powinny stwarzać problemu. Weryfikuję i dementuję moje poprzednie stanowisko, jakoby limitem były 4 urządzenia.

Fakt ten najprawdopodobniej jest spowodowany dopuszczeniem większej ilości dekoderów (do 4 sztuk) 1 główny +3 multiroom dla FTTH. Dodatkowo TVGo według regulaminu ma możliwość podłączania do 3 urządzeń mobilnych, co daje w sumie możliwość oglądania/zarejestrowania 7 urządzeń do odbioru TV z ograniczeniami wynikającymi ze strefy domowej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

81 ODPOW. 81

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Multiroom i orange tv go

Hej @Januszbba 

Tak. Multiroom to dodatkowa usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję Orange nawet na 4 telewizorach w ramach jednej umowy jeśli  masz Orange Światłowód i maksymalnie jedną na Internecie domowym do 80 Mb/s 🙂

Tutaj w linku  masz wszystkie informacje  o multiroomie: https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i-konfiguracja#

Kiedy zawarłeś tą ostanią umowę Orange Love?

A co do ilości urządzeń Orange TV Go to znalazłem coś takiego ,,Możecie Państwo korzystać z nie więcej niż 3 urządzeń poprzez Orange TV Go. Zastrzegamy, że możliwość oglądania tej samej treści w tym samym czasie na różnych urządzeniach może być zablokowana" Tutaj w pliku przesłałem zasady korzystania z Orange TV GO. .

🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  Ja mam orange love światłowód 300 mb/s i mam dekodery 2 uhd88 czyli musialbym mieć 3 taki czyli 10 zl jest za 2 dekodery czyli 3 to kolejne 10 zl? 4 maja 2023 roku kończy mi się umowa i planuje ją przedłużyć.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Multiroom i orange tv go

@Januszbbatak by musiał mieć trzeci dekoder czyli 3x10=30 zł za 3 multiroomy.

Kiedy zawarłeś tą ostanią umowę Orange Love?

A co do ilości urządzeń Orange TV Go to znalazłem coś takiego ,,Możecie Państwo korzystać z nie więcej niż 3 urządzeń poprzez Orange TV Go. Zastrzegamy, że możliwość oglądania tej samej treści w tym samym czasie na różnych urządzeniach może być zablokowana" Tutaj w pliku przesłałem zasady korzystania z Orange TV GO.

Co do darmowego Orange TV GO to znazłem taka informację

  • Za darmo

    Orange TV Go otrzymujesz bezpłatnie w ramach swojego pakietu usług z telewizją!*

  • *dotyczy pakietów Love Extra i Premium oraz Love Standard i Internet domowy z TV zakupionych od 26.07.2021. Dla pozostałych klientów usługa jest dostępna w cenie 4,99 zł/mies.

    Przesyłam link o Orange TV GO: https://www.orange.pl/telewizja/orange-tv-go

    🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  ten 3 dekoder to bym planował dać do kuchni 🙂 mam tam doprowadzony kabel i byłby tam internet tylko jak te 3 dekoder połączyć z tymi pozostałymi 2? 5 maja 2021 zawarłem umowę


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Żeby doprecyzować: oprócz dekodera możesz oglądać OTVGo na 3 urządzeniach. Jeśli masz multiroom, to na 2 (2 dekodery, 2 urządzenia mobilne z TVGo). Przy trzecim dekoderze -1 urządzenie mobilne. Teraz jeśli chodzi o 3 dekoder, dla VDSL-niemożliwe systemowo i technicznie (za mała przepustowość łącza dla gwarancji prawidłowego działania obu usług -net i IPTV) ,

Dla FTTH do 4 dekoderów, ale pamiętaj o tym, że tylko 1 (no, max 2 ) może być połączony do modemu  po wifi (wskazany jest 1 według instrukcji) Reszta musi być podłączona po kablu ethernet.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Multiroom i orange tv go

@Januszbba  dobrze @agat13 napisał tak w skrócie i na temat. Jeden góra dwa dekodery mogą być po WIFI reszta musi iść po kablu ethernet 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13 Ja obecnie mam 2 dekodery połączone po kablu czyli 3 musi być po wifi? zastanawiam się co będzie lepsze 3 dekoder czy orange tv go


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Za modemem trzeba dołączyć switch (dość dobrej klasy) i tam podłączyć TYLKO IPTV. Ważne, bo ze zwykłą transmisją netu może się gryźć, powodując problemy IPTV (duży ruch przy srteamingu TV)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  w kuchni mam internet ale po kablu to w przypadku 3 dekodera kabel dam do switcha i będzie ok? A te 2 dekodery po kablu będą w fun box 3.0 A co to jest to iptv?