Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Kanały te same, a wifi jest opcją prócz normalnego połączenie kablem ethernet


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  tylko szkoda ze tego dekodera 4k nie mógłbym po kablu podlączyć bo w kuchni mam doprowadzony kabel. W każdym razie przy przedłużeniu umowy ile kosztuje wypożyczenie tego dekodera?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Multiroom i orange tv go

@Januszbba 

Nigdy nie ma obowiązku podłączania niczego przez WiFi. Wszystkie dekodery mogą (IMHO to nawet powinny) być podłączone do Funboksa kabelkami. Przy kilku dekoderach w usłudze multiroom możesz oglądać na każdym całkowicie niezależnie programy z tego samego pakietu (tego za który zapłacisz). W przypadku Stream 4k najbardziej oczywista różnica to zupełnie inny interface. Zapewne są też inne różnice, sporo o tym dekoderze na NO było mowy - poszukaj.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Wyżej napisałem, że możesz. Normalnie po kablu, a dodatkowo (jakbyś nie mógł po kablu) można spróbować po wifi

Tylko wspomniałem o tym wifi, bo 88-ki tego nie mają 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

W orange tv go nie ma masz wszystkich kanalów które masz w przypadku swojego  pakietu orange  w umowie a skoro w dekoderze 4 k byłyby wszystkie kanały mam racje?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Multiroom i orange tv go


@Januszbbanapisał(-a)

W orange tv go nie ma masz wszystkich kanalów co masz w przypadku swojego  pakietu orange w umowie a skoro w dekoderze 4 k byłyby wszystkie kanały to na plus.


Tak. Ale za to z GO skorzystasz wszędzie, a z multi tylko u siebie. Są plusy dodatnie i plusy ujemne...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131  Będę miał tego typu dekoder 4k to poza domem będę mógl tylko na 1 urządzeniu korzystać z  orange tv go?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Dekoder 4K jest stacjonarny i podłączony do modemu (kabel lub wifi, wedle możliwości technicznych) tak jak Twoje 88-ki.

TV Go to aplikacja do korzystania z Orange TV (oczywiście jak wcześniej wspomniałem nie ze wszystkich kanałów z powodu ograniczeń licencyjnych) na urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, smartfon) w domu (wszystkie kanały po wifi) i poza domem (ograniczone ze względu na licencje)

Uporządkuj pojęcia TV stacjonarnej i mobilnej

Dekodera 4K Stream nie podłączysz ani nie użyjesz poza domem...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  W 1 domu 2 dekodery uhd 88 + dekoder 4k a w 2 domu będę mógł korzystać z orange tv go tylko  na 1 urządzeniu np. na laptopie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Multiroom i orange tv go


@Januszbbanapisał(-a)

...

W 1 domu 2 dekodery uhd 88 + dekoder 4k a w 2 domu będę mógł korzystać z orange tv go tylko  na 1 urządzeniu np. na laptopie?


Teoretycznie tak. Dodatkowo w Orange TV GO są jakieś ukraińskie kanały dostępne bez logowania - to możesz oglądać na dowolnej liczbie urządzeń, i to nawet jak nie masz umowy z Orange. Przydaje się do sprawdzenia działania aplikacji.