Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dysk z UHD88 będzie pasował do dekodera ICU100? Jak wygląda wymiana?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Ja umowę "podpisze" z konsultantem ale przez komórkę. W stacjonarnym mieli gorszą ofertę. Rzekomo modem i FB 3.0 mam dostać pocztą/kurierem. Teraz nie wiem czy sam mam wydzwaniac jak jak będę montować odnosnie tych ustawiwn co pisałeś.
Same pytania się rodzą hehe.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

A jakie oferty dostałeś? bo cenowo jest to samo.
Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Zadzwoń do BOK 510 100 100 i dogadaj się ale czy dostanie lepsza ofertę przez telefon niż w salonie to chyba nie? Pamiętaj żeby mogą ci przysłać tylko umowę a FB3.0 i dekodera Samsunga ICU100 mogą Ci nie dać jest takie ryzyko.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Ja mam tv, net, i 3 komórki i całościowo mam taniej- przechodzę teraz na Orange love. Taniej mam o 40 duchy niż w stacjonarnym mi dawała, i sama powiedziała aby wybrać tę ofertę przez telefon bo może mają zniżki jakies, których stacjonarne nie mają

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Podejrzanie duża różnica ale może jakaś okresowa promocja.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Nawet nie wiem czy chwilowa, ważne aby mnie objęła hehe. Zobaczę jak to wyjdzie i dam znać
Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszCzy dowiedziałeś się tak pytam się z ciekawości ? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Hej, jakąś 1 godzinę temu przez telefon zawarłem umowę i dostałem funbox 3 i dekoder samsunga za freee. tylko 49 zł za dysk w dekoderze  zaplacić muszę doliczą do faktury. Powiedziała mi że umowę i dekoder wraz z FB doastanę kurierem. FB3 zalozy mi technik, a dekoder sam. Co prawda w umowie jak zobaczyłem teraz zły numer komórkowypodpięła mi pod Orange love i muiszę to zmienić na drugi jaki mam, ale nie wiem czy się uda z nią skontaktować. Juz wici rozsiałem. Nie mniej dekoder i FB za freee

 


@Anonimnapisał(-a)

@darekszCzy dowiedziałeś się tak pytam się z ciekawości ? 



mi ze dostanę przez 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Dam znać na forum, jak będę miał w ręku z umową lub jak nie będę miał ...hehe. Konsultantka bardzo miła i rzeczowa. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Hej, sytuacja na tę chwile jest taka, że udało mi się zmienić ten numer włączony do Orange Love, i podczas rozmowy konsultantka nadal podtrzymuje to co mówiła wcześniej, że dekoder i FB 3.0 dostane w paczce z umową dostarczone przez kuriera. Zatem dam znać co i jak.