Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Witam, od jakiegoś czasu na każdym z kanałów Polsat Sport Premium wyświetla mi się info że program od 1 lipca nie będzie dostępny.

 

Czy może ktoś odpowiedzieć dlaczego?

 

2 tyg temu kontaktowałem się w tej sprawie z infolinią i konsultant miał przesłać mi odpowiedź meilem na to pytanie ponieważ przez telefon nie był w stanie mi na nie odpowiedzieć.

 

Czy ktoś coś wie na ten temat?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 9
  • 38
  • 1

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

W regulaminie jest wyraźnie rozpisane, konkretnie chodzi o załącznik "Regulamin Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji Dodatkowej Mistrzowska Piłka w Orange".

3. Niniejsze Szczegółowe Warunki wchodzą w życie z dniem 5 września 2022 r. i obowiązują do 30 czerwca 2024 r.

 

Czyli krótko mówiąc C+ Prestige jest na stałe, MP była tylko dodatkiem, który kończy się pod koniec tego miesiąca.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Ten pakiet nie będzie już dostępny

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Czyli jeśli moja umowa trwa do maja 2025 to rozumiem że z tego tytułu mogę ją rozwiązać bez żadnych konsekwencji?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 343
  • 1425
  • 3

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Co do umowy to chyba nie, tego to nie obejmuje, a całkiem możliwe, że c+ i Polsat będą chyba prowadzić rozmowy, bo chyba Polsat nie będzie chciał żeby jego klienci utracili dostęp do kanałów sportowych c+ jakie mieli teraz i tym samym do LM oraz do tych nowych co c+ zapowiedziało. Jak się dogadają to te kanały wrócą do oferty c+ i na odwrót do Polsatu kanały c+. Bliżej startu LM się to wyjaśni jak będzie sytuacja wyglądać w obu platformach. A może orange samo zaskoczy klientów nie patrząc na c+ w końcu ma własną ofertę tv też.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13794
  • 56723
  • 681

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

@denis911 Ten kanał jest likwidowany. Nie z poziomu dostawcy, a z poziomu C+.

Według w regulaminu CANAL+ kanał jest gwarantowany tylko do 30 czerwca 2024 z informacją, że  zakończenie nadawania nie stanowi zmiany warunków umowy, czyli podstaw do jej rozwiązania.

Tak więc nie da rady rozwiązać z tego tytułu...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Tylko że ja nie mam podpisanej umowy z canal+ a z Orange więc to co stoi w regulaminie canal+ mało mnie interesuje.

Gdyby tak każdy z dzierżawców rezygnował z nadawania swoich programów to na końcu zostałbym z podstawowymi programami a miałbym płacić za pełen pakiet?

Dzwoniąc do Orange pytałem konsultanta czy w tym wypadku będę mógł rozwiązać umowę bez konsekwencji - odpowiedział że tak.

Rozmowy są przecież nagrywane...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 9
  • 38
  • 1

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

W regulaminie jest wyraźnie rozpisane, konkretnie chodzi o załącznik "Regulamin Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji Dodatkowej Mistrzowska Piłka w Orange".

3. Niniejsze Szczegółowe Warunki wchodzą w życie z dniem 5 września 2022 r. i obowiązują do 30 czerwca 2024 r.

 

Czyli krótko mówiąc C+ Prestige jest na stałe, MP była tylko dodatkiem, który kończy się pod koniec tego miesiąca.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 343
  • 1425
  • 3

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Każdą umowę można rozwiązać tutaj nie ma problemów ale trzeba liczyć się np. z naliczonymi karami za przedterminowe rozwiązanie umowy. Przeczytaj sobie punkt 8 pod tym linkiem zaloguj się do Mój orange i tam sprawdzisz czy będziesz mieć karę pieniężną tak z samej ciekawości możesz to sprawdzić i będziesz wiedział na czym stoisz jak wejdziesz tam gdzie trzeba to na dole będzie "Pokaż opłatę za rozwiązanie umowy"

https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Orange nie dogadało się z Canal+ a te kanały były dostarczane właśnie przez nich, więc skoro mieli umowę tylko do końca czerwca to wylatuje. Oferta z miesiąca na miesiąc coraz gorsza. 
Canal+ będzie robiło dodatkowe kanały do LM, na nie też nie ma co liczyć więc od nowego sezonu abonenci Orange zapewne stracą kolejne ciekawe treści do oglądania. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Dołączanie takich kanałów jak..Jam Jam tego nie rekompensuje. Oferta robi się co tu owijać w bawełnę coraz bardziej słaba.

Z kim oni się dobrze dogadują?

Bo nie z takimi dużymi markami jak C+, HBO- konkurencja pokazała jak nie tworzyć niezadowolenia wśród klientów..i budować lojalność.