Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

Kiedy wlaczycie tvp4k na euro. Bo za 3 dni zaczyna sie a kanalu ni widu ni slychu. Zawsze bylo  szybciej wlaczane

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K? – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1270
  • 2

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

TVP 4K na Euro nie będzie to już chwile temu było o tym pisane. Igrzyska w Paryżu ogólnie w 4K będą już ale czy TVP uruchomi nie widziałem informacji na pewno Eurosport będzie w 4K czy Orange da do oferty to już trzeba czekać na informacje

https://transfery.info/aktualnosci/euro-2024-i-final-ligi-mistrzow-nie-beda-nadawane-w-4k/210708


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

No ale jak to nie bedzie meczy w 4k. To tak byc nie powinno. Kto to wymyslil??


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1270
  • 2

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

Póki co włoska tv będzie mieć 4K widocznie u nich się opłaca. Teoretycznie TVP mogło by zrobić jak Włosi ale jest drogo.

https://satkurier.pl/news/237125/tivsat-pokaze-euro-2024-w-4k.html

Informacja z innej strony wirtualnemedia urywek cytuje, żeby nie czytać całego artykułu nazwisko osoby na końcu to zapewne ktoś z TVP.

"Już w sierpniu pojawiały się informacje, że turniej Euro 2024 będzie produkowany tylko w jakości Full HD. Kilka miesięcy później niemiecki T-Mobile poinformował, że w tym kraju w usłudze Magenta TV będzie można oglądać transmisję spotkań w Ultra HD. Później okazało się, że nie chodzi o natywne 4K, tylko upscalowanie meczów. - UEFA w ogóle nie produkuje w natywnym 4K sygnału. To tylko upscaling. Byłoby bez sensu iść w koszty i uruchamiać kanał, który nie będzie oferował prawdziwego 4K – wyjaśnia Kwiatkowski."


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

Ludzie kupuja telewizory jak mebloscianki a im sie nie oplaca dac normalnego sygnalu 4K. Wydawalo mi sie ze ze wszytko idzie do przodu ale chyba to nie tyczy sie tv. Raz na ruski rok moge ogladnac cos co mnie interesuje w lepszej jakosci to nie nie da rady.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 652
  • 17

Kiedy zostanie włączony TVP 4K na EURO'24

I pewnie tak juz zostanie. 4k nie jest eko 😆