Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

@Wojciech  dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

 

-Usunięty kanał C+ 4K

- tylko 2 UHD w tym jeden pseudo kanał

 

..materiały od HBO w jakości HD od 11 czerwca.

 

 

 

_____________________

*Post wydzieliłem z tematu "Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

@Anonim takie pytanie, to wypada na Blogu Orange zadać.

Tak według mnie, to oferuje to co dostaje od dostawców, chyba o tym wiesz.


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11182
  • 64

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

Chciałbym odpowiedzieć jakoś konkretniej, ale nawet eksperci, którzy byli podczas AMA z jakichś powodów - nie znanych mi - tego nie robili. Także proszę nie oczekuj, że napiszę Ci co i jak.

 

Sam mam tv od Orange i mógłbym odpowiedzieć jako Klient. Brak Canal+ 4K Ultra HD dla nowych to spora strata. Jest jak jest i tutaj nie da się tego ukryć. Brak MAX w wersji Premium to też strata, ale patrząc po forum, nie aż tak duża, jak można by sądzić. Mamy Netflix i na tym się skupiamy. Dlaczego? Zdecydowanie najpopularniejsza platforma i dajemy fajne warunki, aby zakupić. Szczególnie z Orange Love.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

@Wojciech według mnie HBO to lipa i nawet w 8K bym go nie subskrybował, chyba że przebudują w 100% zestaw filmów, ileż razy można to samo oglądać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 310
  • 1302
  • 2

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

"tylko 2 UHD w tym jeden pseudo kanał"

Ja bym to doprecyzował, z czego tylko jeden dostępny dla klientów orange tak naprawdę nie mających pakietu od c+ a drugi kanał widmo

Trochę na wesoło napiszę może dlatego tak jest, że orange boi się, że te kanały przenoszą wirusy zarazki itp rzeczy. Dawniej ludzie zwłaszcza starsze bały się wynalazków tak i tutaj może jakieś obawy że 4K kogoś zaatakuje 😂

Co do wypowiedzi "że to nieduża strata patrząc na forum" trzeba brać pod uwagę to, że nie każdy klient orange korzysta z forum i się wypowiada na nim jakby tak było to w tej kwestii temat poruszany pobiłby inne tematy pod względem ilości postów. Sporo jest osób, które uważają, że usuwanie kanałów z oferty czy nie dodawanie kanałów chociażby w 4K powoduje, że oferta staje się mniej atrakcyjna i w porównaniu z innymi ofertami konkurentów wypada blado.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?


@Luki555napisał(-a)

"tylko 2 UHD w tym jeden pseudo kanał"

Ja bym to doprecyzował, z czego tylko jeden dostępny dla klientów orange tak naprawdę nie mających pakietu od c+ a drugi kanał widmo

Trochę na wesoło napiszę może dlatego tak jest, że orange boi się, że te kanały przenoszą wirusy zarazki itp rzeczy. Dawniej ludzie zwłaszcza starsze bały się wynalazków tak i tutaj może jakieś obawy że 4K kogoś zaatakuje 😂



Ja bym to inaczej ujął.

Jeszcze jest Netflix, jeszcze jest Eleven 4K.

Może więcej treści będzie w Max, ale nie każdego interesuje Gessler, czy Wojewódzki. Nowe sezony seriali będą już tylko w HD.

 

 

Zauważyłem, że jest coraz mniej  kontentu premium,  niż wtedy gdy podpisywałem umowę- w grudniu.

 

Operator powinien współpracować z usługami streamingowymi by dostarczać możliwie wysoką jakość.

usług + pozostałe usługi jak internet czy telefonia.

 

Czasy zwykłej tv już mamy dawno za sobą. Jak Orange tego nie zrozumie to obudzi się z ręką w nocniku.


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 11182
  • 64

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?


@Anonim napisał(-a)

Czasy zwykłej tv już mamy dawno za sobą. Jak Orange tego nie zrozumie to obudzi się z ręką w nocniku.


Tutaj sam odpowiedziałeś, po co nowe kanały w 4K. Wiemy o tym i współpracujemy mocno z Netflixem. Z MAX też, ale rozumiem, że przydałoby się, aby był i pakiet Premium. Disney+ ma chyba - tego nie wiem - na wyłączność konkurencja póki co. Z tego co wiem, to bacznie to obserwujemy. Mam nadzieję, że coś ruszy się do przodu. Jednak oczywiście nic nie mogę obiecać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 310
  • 1302
  • 2

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?

"Czasy zwykłej tv już mamy dawno za sobą. Jak Orange tego nie zrozumie to obudzi się z ręką w nocniku."

 

Może i tak ale nikt nie spowoduje tego, że zwykła tv zniknie w 1 dzień i wszyscy przerzucą się na jakieś serwisy typu np. Netflix, Max czy Disney lub Player bo są ludzie, których to nie interesuje i w zupełności wystarczy im taka "zwykła" oferta tv i rozwijanie tej oferty tv z ofertami typu Max, Netflix, Disney, Player czy co tam jeszcze jest powinno iść w parze u każdego operatora, żeby każdy klient był zadowolony z oferty jaką ma wykupioną a nie porzucać całkowicie jednej oferty (tej zwykłej tv) dla drugiej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 57
  • 0

Dlaczego Orange tak bardzo stroni od 4K?




@Wojciech 

Z tego co wiem, to bacznie to obserwujemy. 


I jakie wnioski ?

 

Większość liczących się operatorów w ten sposób potraktowała połączenie 2 słów: lojalny klient, że  zaoferowali możliwość wyboru najlepszej oferty w nowej usłudze MAX, czyli Premium : 4K Dolby Vision I Atmos.