Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Witam, od jakiegoś czasu na każdym z kanałów Polsat Sport Premium wyświetla mi się info że program od 1 lipca nie będzie dostępny.

 

Czy może ktoś odpowiedzieć dlaczego?

 

2 tyg temu kontaktowałem się w tej sprawie z infolinią i konsultant miał przesłać mi odpowiedź meilem na to pytanie ponieważ przez telefon nie był w stanie mi na nie odpowiedzieć.

 

Czy ktoś coś wie na ten temat?

12 ODPOW. 12

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 46
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Ten pakiet nie będzie już dostępny

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Czyli jeśli moja umowa trwa do maja 2025 to rozumiem że z tego tytułu mogę ją rozwiązać bez żadnych konsekwencji?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Co do umowy to chyba nie, tego to nie obejmuje, a całkiem możliwe, że c+ i Polsat będą chyba prowadzić rozmowy, bo chyba Polsat nie będzie chciał żeby jego klienci utracili dostęp do kanałów sportowych c+ jakie mieli teraz i tym samym do LM oraz do tych nowych co c+ zapowiedziało. Jak się dogadają to te kanały wrócą do oferty c+ i na odwrót do Polsatu kanały c+. Bliżej startu LM się to wyjaśni jak będzie sytuacja wyglądać w obu platformach. A może orange samo zaskoczy klientów nie patrząc na c+ w końcu ma własną ofertę tv też.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

@denis911 Ten kanał jest likwidowany. Nie z poziomu dostawcy, a z poziomu C+.

Według w regulaminu CANAL+ kanał jest gwarantowany tylko do 30 czerwca 2024 z informacją, że  zakończenie nadawania nie stanowi zmiany warunków umowy, czyli podstaw do jej rozwiązania.

Tak więc nie da rady rozwiązać z tego tytułu...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Tylko że ja nie mam podpisanej umowy z canal+ a z Orange więc to co stoi w regulaminie canal+ mało mnie interesuje.

Gdyby tak każdy z dzierżawców rezygnował z nadawania swoich programów to na końcu zostałbym z podstawowymi programami a miałbym płacić za pełen pakiet?

Dzwoniąc do Orange pytałem konsultanta czy w tym wypadku będę mógł rozwiązać umowę bez konsekwencji - odpowiedział że tak.

Rozmowy są przecież nagrywane...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

W regulaminie jest wyraźnie rozpisane, konkretnie chodzi o załącznik "Regulamin Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji Dodatkowej Mistrzowska Piłka w Orange".

3. Niniejsze Szczegółowe Warunki wchodzą w życie z dniem 5 września 2022 r. i obowiązują do 30 czerwca 2024 r.

 

Czyli krótko mówiąc C+ Prestige jest na stałe, MP była tylko dodatkiem, który kończy się pod koniec tego miesiąca.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Każdą umowę można rozwiązać tutaj nie ma problemów ale trzeba liczyć się np. z naliczonymi karami za przedterminowe rozwiązanie umowy. Przeczytaj sobie punkt 8 pod tym linkiem zaloguj się do Mój orange i tam sprawdzisz czy będziesz mieć karę pieniężną tak z samej ciekawości możesz to sprawdzić i będziesz wiedział na czym stoisz jak wejdziesz tam gdzie trzeba to na dole będzie "Pokaż opłatę za rozwiązanie umowy"

https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Orange nie dogadało się z Canal+ a te kanały były dostarczane właśnie przez nich, więc skoro mieli umowę tylko do końca czerwca to wylatuje. Oferta z miesiąca na miesiąc coraz gorsza. 
Canal+ będzie robiło dodatkowe kanały do LM, na nie też nie ma co liczyć więc od nowego sezonu abonenci Orange zapewne stracą kolejne ciekawe treści do oglądania. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 46
  • 0

Czy Orange usuwa z oferty Polsat Sport Premium?

Dołączanie takich kanałów jak..Jam Jam tego nie rekompensuje. Oferta robi się co tu owijać w bawełnę coraz bardziej słaba.

Z kim oni się dobrze dogadują?

Bo nie z takimi dużymi markami jak C+, HBO- konkurencja pokazała jak nie tworzyć niezadowolenia wśród klientów..i budować lojalność.