Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 67
  • 0

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

Dzień dobry,

Mam takie pytanie, mam z orange dekoder od canal+ z dwoma wyjściami na SAT czy jak dokupię drugi korwerter i ustawię go na ASTRE to będę w tym dekoderze mogł odbierac sygnał z 2 satelit?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

@wolny_rodnik  poczytaj Kanały z satelity Astra (canalplus.com) , Jak odbierać kanały z satelity Astra? (canalplus.com)

Najwygodniej i najłatwiej skorzystać z konwentera monoblok i wtedy nic więcej nie potrzeba tylko odpowiednie ustawienia w dekoderze.

Tu jeszcze masz co nieco [Rozwiązano] Canal +, kanały FTA, dekoder 4K UltraBOX+ NCP-3670SF (elektroda.pl)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 477
  • 1631
  • 3

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze


@wolny_rodniknapisał(-a)

Dzień dobry,

Mam takie pytanie, mam z orange dekoder od canal+ z dwoma wyjściami na SAT czy jak dokupię drugi korwerter i ustawię go na ASTRE to będę w tym dekoderze mogł odbierac sygnał z 2 satelit?


Jeśli masz dekoder 4K UltraBox+ to możesz korzystać z satelity Astra. Więcej informacji znajdziesz tutaj wybierając 4K UltraBox+. Niestety w Canal+ masz możliwość korzystania tylko z narzuconej listy kanałów przez C+, nie tak jak u konkurencji. https://pl.canalplus.com/pomoc/konfiguracja-podstawowa

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

@wolny_rodnik  hmm, teoretycznie tak, ale warto sprawdzić 

Teraz doczytałem, że chodzi o C+


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 67
  • 0

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

Instrukcja jest z cnala+ a ja mam w Orange no ale dekoder to ten właśnie, tylko tam piszą ze trzeba mieć jeszcze DiSEqC czyli to jest coś dodatkowo do tego korwertera?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

@wolny_rodnik  poczytaj Kanały z satelity Astra (canalplus.com) , Jak odbierać kanały z satelity Astra? (canalplus.com)

Najwygodniej i najłatwiej skorzystać z konwentera monoblok i wtedy nic więcej nie potrzeba tylko odpowiednie ustawienia w dekoderze.

Tu jeszcze masz co nieco [Rozwiązano] Canal +, kanały FTA, dekoder 4K UltraBOX+ NCP-3670SF (elektroda.pl)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 67
  • 0

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

Widzę że muszę jeszcze poczytać o tych antenach, bo tam dużo informacji i różne możliwości, a coś polecacie co najlepiej zainstalować?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2038
  • 6318
  • 70

Czy ASTRA mi zadziała na dekoderze

@wolny_rodnik czy na liście kanałów na dekoderze są dostępne kanaly z astry? (np prosieben, rtl, zdf i tp niemieckie) Prawdopodobnie powinny być od pozycji 650 w górę.