Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu IPTV się nie rozwija?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Bardzo fajne są kanały: Love Nature, Ultra i Muzem 4K. No..ale na razie piorytet to chyba wciąż oferta sat. 😉

Na szczęście mam dostęp u Pomarańczy do C+ 4K. Jeszcze udało mi się załapać na promkę. Teraz to bida z nędzą tylko Eleven i pseudo 4K na wPolsce.pl.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Lukiman  no sat tylko mi nie wolno przejść 🤷‍♂️


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Na ostatniej AMA obiecali rozwój oferty 4K.

 

Taki mamy rozwój, że nic nie dodali a wręcz wycofali porządny kanał C+ 4K z HDR. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Jak to się mówi obiecanki cacanki a głupiemu radość. To co obiecywali to nic dla nich nie kosztuje tak mówić czy pisać ale to tylko świadczy o orange teraz jak to wygląda to tylko klienci ocenią po jakimś czasie te działania żeby rozwijać ofertę iptv a raczej ich brak.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Wojciech  możesz nam wyjaśnić zagadkę braku Polsat Jim Jam, w sytuacji gdy wszystkie kanału Polsatu są dostępne w IPTV?

 

Dlaczego TVP ABC jest SD skoro TVP udostępnia sygnał HD operatorom? Czy  pobieracie sygnał dla kanałów z satelity?.. Przecież mamy światłowody..  😀 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Lukiman  Dobre pytanie co do 4K naturę 4k wycofane canal+4K wycofany również niby cały pakiet Polsat obiecywali do końca umowy itp. a ja od początku umowy nawet jak płaciłem 10 zł za pakiet Polsat to kanał Polsat Jim Jim był zablokowany 🤷‍♂️a teraz usunęli z listy a abonament rośnie co roku 🤷‍♂️


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Czemu IPTV się nie rozwija?


@Lukiman napisał(-a)

@Wojciech  możesz nam wyjaśnić zagadkę braku Polsat Jim Jam, w sytuacji gdy wszystkie kanału Polsatu są dostępne w IPTV?

 

Dlaczego TVP ABC jest SD skoro TVP udostępnia sygnał HD operatorom? Czy  pobieracie sygnał dla kanałów z satelity?.. Przecież mamy światłowody..  😀 


Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jedynie mogę podesłać odpowiedź eksperta w tej sprawie: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-Polsat-Jimjam-w-paki...

To samo z TVP ABC: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-TVP-ABC-w-wersji-HD-...

Więcej szczegółów nie możemy zapewne podać przez tajemnicę handlową.

 

@Citi2017, w ramach tego pakietu nie obiecywaliśmy dostępu do Polsat Jim Jam. Jeżeli słyszałeś inaczej, to możesz złożyć reklamację.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Czyli nic nowego się nie dowiedzieliśmy odpowiedź znana od dawna z akcji AMA o ofercie tv jaka padała  kopiuj i wklej do każdego pytania zastosowana no prawie do każdego. Szału nie ma.

Oferta iptv orange nie powala chyba jedynie śmiechem bo konkurencja w tej chwili ma lepsze oferty iptv chociażby o kanały, o które orange się pozbyło i w tej chwili nie ma w ofercie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Co do TVP ABC nadawca udostępnia takie źródło sygnału. 

Nijak AMA ma się do rzeczywistości. 😉

Chyba, że Orange nie chce takiego sygnału? 

Nawet w naziemnej jest HD. Tylko na sat jest SD.  A przecież zachęcacie do swojej telewizji IPTV. 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Wojciech z całym szacunkiem kanał Polsat Jim Jam miałem z pakietem Polsat, ale od nowej umowy zanikł on ten kanał, mimo że w salonie i na infolinii obiecywali, że będzie, po czym został usunięty bez wyjaśnień 🤷‍♂️♂️ i tyle odp z AMA były, dawana tak sobie praktycznie nie było odp na pytanie 🤷‍♂️ odp wymijającą 🤷‍♂️ i z całym szacunkiem do ciebie @Wojciech my pytamy z@Luki555  o rok 2024 nie o lata przeszłe dwa lata, temu, co było 🤷‍♂️

Właśnie AMA TV była raz a inne po 3 lub 4 razy to też dziwne 🤔♂️

A @Wojciech  to nie jest, atak na ciebie w żadnym wypadku na ciebie 🤗 nie kasuj, nas my lubimy, ciebie 🤗 nas tylko interesuje co z ofertą Tv IPTV, która w oczach pod upada i czy warto podpisać taki abonament o tv? co kanały się wyłącza ? A abonament płaci większy ? Jak jest przyszłość IPTV? Jak to wygląda? Brak odp. 🤷‍♂️ A @Lukiman  co do AMA Wojtek co da dawa lata temu co było 🤷‍♂️A my pytamy o teraz bo nie wie co odp nam. To odwołuję się do starej AMA 2022 nie aktualizowanej Amy na rok 2024 która powinna być co roku 🤷‍♂️🙃