Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu IPTV się nie rozwija?

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

Bardzo fajne są kanały: Love Nature, Ultra i Muzem 4K. No..ale na razie piorytet to chyba wciąż oferta sat. 😉

Na szczęście mam dostęp u Pomarańczy do C+ 4K. Jeszcze udało mi się załapać na promkę. Teraz to bida z nędzą tylko Eleven i pseudo 4K na wPolsce.pl.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Anonim  no sat tylko mi nie wolno przejść 🤷‍♂️

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

Na ostatniej AMA obiecali rozwój oferty 4K.

 

Taki mamy rozwój, że nic nie dodali a wręcz wycofali porządny kanał C+ 4K z HDR. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 295
  • 1228
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Jak to się mówi obiecanki cacanki a głupiemu radość. To co obiecywali to nic dla nich nie kosztuje tak mówić czy pisać ale to tylko świadczy o orange teraz jak to wygląda to tylko klienci ocenią po jakimś czasie te działania żeby rozwijać ofertę iptv a raczej ich brak.

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Wojciech  możesz nam wyjaśnić zagadkę braku Polsat Jim Jam, w sytuacji gdy wszystkie kanału Polsatu są dostępne w IPTV?

 

Dlaczego TVP ABC jest SD skoro TVP udostępnia sygnał HD operatorom? Czy  pobieracie sygnał dla kanałów z satelity?.. Przecież mamy światłowody..  😀 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Anonim  Dobre pytanie co do 4K naturę 4k wycofane canal+4K wycofany również niby cały pakiet Polsat obiecywali do końca umowy itp. a ja od początku umowy nawet jak płaciłem 10 zł za pakiet Polsat to kanał Polsat Jim Jim był zablokowany 🤷‍♂️a teraz usunęli z listy a abonament rośnie co roku 🤷‍♂️


Zespół Nasz Orange
  • 2964
  • 11124
  • 64

Czemu IPTV się nie rozwija?


@Anonim napisał(-a)

@Wojciech  możesz nam wyjaśnić zagadkę braku Polsat Jim Jam, w sytuacji gdy wszystkie kanału Polsatu są dostępne w IPTV?

 

Dlaczego TVP ABC jest SD skoro TVP udostępnia sygnał HD operatorom? Czy  pobieracie sygnał dla kanałów z satelity?.. Przecież mamy światłowody..  😀 


Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jedynie mogę podesłać odpowiedź eksperta w tej sprawie: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-Polsat-Jimjam-w-pakiecie-Optymalnym-lub/m-p/351914

To samo z TVP ABC: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-TVP-ABC-w-wersji-HD-w-Orange-IPTV/m-p/351955

Więcej szczegółów nie możemy zapewne podać przez tajemnicę handlową.

 

@Citi2017, w ramach tego pakietu nie obiecywaliśmy dostępu do Polsat Jim Jam. Jeżeli słyszałeś inaczej, to możesz złożyć reklamację.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 295
  • 1228
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Czyli nic nowego się nie dowiedzieliśmy odpowiedź znana od dawna z akcji AMA o ofercie tv jaka padała  kopiuj i wklej do każdego pytania zastosowana no prawie do każdego. Szału nie ma.

Oferta iptv orange nie powala chyba jedynie śmiechem bo konkurencja w tej chwili ma lepsze oferty iptv chociażby o kanały, o które orange się pozbyło i w tej chwili nie ma w ofercie.

Anonim

Nie dotyczy

Czemu IPTV się nie rozwija?

Co do TVP ABC nadawca udostępnia takie źródło sygnału. 

Nijak AMA ma się do rzeczywistości. 😉

Chyba, że Orange nie chce takiego sygnału? 

Nawet w naziemnej jest HD. Tylko na sat jest SD.  A przecież zachęcacie do swojej telewizji IPTV. 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Wojciech z całym szacunkiem kanał Polsat Jim Jam miałem z pakietem Polsat, ale od nowej umowy zanikł on ten kanał, mimo że w salonie i na infolinii obiecywali, że będzie, po czym został usunięty bez wyjaśnień 🤷‍♂️♂️ i tyle odp z AMA były, dawana tak sobie praktycznie nie było odp na pytanie 🤷‍♂️ odp wymijającą 🤷‍♂️ i z całym szacunkiem do ciebie @Wojciech my pytamy z@Luki555  o rok 2024 nie o lata przeszłe dwa lata, temu, co było 🤷‍♂️

Właśnie AMA TV była raz a inne po 3 lub 4 razy to też dziwne 🤔♂️

A @Wojciech  to nie jest, atak na ciebie w żadnym wypadku na ciebie 🤗 nie kasuj, nas my lubimy, ciebie 🤗 nas tylko interesuje co z ofertą Tv IPTV, która w oczach pod upada i czy warto podpisać taki abonament o tv? co kanały się wyłącza ? A abonament płaci większy ? Jak jest przyszłość IPTV? Jak to wygląda? Brak odp. 🤷‍♂️ A @Anonim  co do AMA Wojtek co da dawa lata temu co było 🤷‍♂️A my pytamy o teraz bo nie wie co odp nam. To odwołuję się do starej AMA 2022 nie aktualizowanej Amy na rok 2024 która powinna być co roku 🤷‍♂️🙃