Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu IPTV się nie rozwija?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija?

Pisze Ponownie, ponieważ usunęli lub Wojtek twierdzi, że IP TV się rozwija, przejrzałem dekoder i o to nr. Kanały AXN 239,240,241,242 usunięte, NR 250 SUNDANCE TV USUNIĘTY, SCI FI nr 245 usunięty, Cały Pakiet Canal plus od nr 276 do 287 usunięte, E! Tv nr 343 usunięty, Love 4k Nature kanał 472 usunięty, Polsat Jim Jam 547 usunięty, RTL Pakiet usunięto. Dodano nowe kanały Novelas+1 niestety nie ma go na liście dekodera, Kanał widmo. Natomiast rozwijają ofertę sat tv, ale satelita nie dla każdego. Same fakty, usuniętych dużo kanałów, oferta w przeciwieństwie do innych tv kablowych jest większa w wersji sat gdzie dają nowe stacje, ale nie każdemu Orange daje wybór między sat a iptv.1orange.jpg2orange.jpg3orange.jpg4orange.jpg5orange.jpg6orange.jpg7orange.jpg

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał

37 ODPOW. 37

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1277
  • 3060
  • 31

Czemu IPTV się nie rozwija ?

Nie no, wszystko jest ok to jest właśnie słynne hasło Orange "więcej za wiecej" 🤣


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Czemu IPTV się nie rozwija ?

@PARANOJA  ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53593
  • 622

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Citi2017  dziwię się, że TY się dziwisz... przecież wiesz od czego to wszystko zależy, a rozwój to nie tylko oferta programowa, ale i technika..

Kasa i umowy...jak się nie dogaduje dystrybutor z dostawcą na określonych warunkach, to kanały są wycofywane z oferty...

Wiesz, jakby były za darmo, to byś cały dzień do końca listy nie doszedł...ale tak słodko to tylko w cukierni i tu niestety kasa rządzi, a efekty znamy 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Czemu IPTV się nie rozwija ?

A mnie ciekawi jedno jeśli Orange rozłożył by ofertę programową IP TV tak iż każdy jej abonent mógłby raz w miesiącu dowolnie ją modyfikować (i płacić za te kanały które wybierze) to ciekawe jakby to wyglądało. Można byłoby też to zrobić w sposób w pełni konfigurowalny czyli np:

-wybieramy kanały

-wybieramy czy chcemy multinagrywarkę (żadne/wszystkie/część)

-wybieramy czy chcemy VoD

-wybieramy na ilu chcemy urządzeniach (niby czemu nie umożliwić komuś komu na tym zależy odbioru choćby i na 9 tv).

Stawki za kanały można przecież tak wyliczyć by to się opłaciło choćby ustalając jakiś min zł za tv/mieś lub/i jakiś min w wyborze kanałów tv (np min 30 kanałów lub 20-50zł/mieś).

To byłaby prawdziwie rewolucyjna oferta jakiej nie ma nikt, jeśli dodatkowo można byłoby ją dokupić do samego światła Orange naprawdę miałby szansę zdrowo namieszać na rynku 😉

Za taką ofertę byłbym skłonny podpisać umowę nawet i na 3r 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53593
  • 622

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Pit2024  po fantazjować można..a i tak przecież rządzą takimi decyzjami aspekty czasem abstrakcyjne.

Zaproponuj to w pomysłach, a poprę w ciemno 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Fajnie, że temat poruszyliście bo podobne myśli mi się nasunęły i już chciałem założyć podobny temat.

 

Można odnieść wrażenie, że Orange wycofuje się z rynku IPTV.

Wycofywanie kanałów i całych paczek premium jak C+ świadczy o takim zamierzeniu .. 

Dziwna sytuacja. Play dołącza kanały, każdy poważny operator proponuje dostęp do apki telewizyjnej i na Apple TV. A tu zastój. Na Apple TV można by sprawdzić dokładną jakość strumienia telewizyjnego. Stąd taka niechęć? 

 

Dobrze, że mam dostęp do apki Polsat Box GO i mam kanały AXN, ofertę 4K i wiele innych niedostępnych w Orange.  Gdzie indziej jest Renesans w epoce IPTV a tu  oferta się cofa. 😀 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Citi2017 ja bym postawił całkiem inne pytanie w tamtym roku była akcja AMA dotycząca oferty i co do tej pory zrealizowano a padaly pytania o rózne kanały nawet te co wymieniasz ano nic jedyna odpowiedź jaka padała "to nie mają w planach" metoda kopiuj wklej do każdego pytania zastosowano. Niewiem po co to bylo robione to całe AMA. Były zapewnienia że będą  zajmować się rozwijaniem swojej oferty iptv I ze chcą pozbyć się satelitarnej a póki co to odwrotnie jest bo zwijają skoro tyle kanałów ubyło już. Owszem operator musi uzgodnić umowy z nadawcą na udostępnianie kanału w ofercie ale to nie powinno trwać tyle czasu i kasa powinna sie zgadzać. To co jest teraz to nie można nawet nazwać konkurencyjną ofertą w przypadku innych operatorów wypada słabo to co orange proponuje u siebie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 201
  • 649
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

Zamiast "bukietu" ukraińskich i innych  zagranicznych kanałów lepiej byłoby poprawić ofertę o nowe kanały 4K, przywrócić Sundance, AXN-y, Sportklub i inne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Czemu IPTV się nie rozwija?

@Lukiman Ja też tak uważam udostępnić/przywrócić do oferty w iptv wszystkie kanały które widnieją na liscie w dekoderach i już było by w porządku nawet . W ofercie są kanaly Polsatu a tu brak jednego od tego nadawcy co tu poszło nie tak dziwnie to wygląda. Brakuje mi kanału NASA TV byłby świetnym uzupełnieniem naukowych kanałów a nadaje przez satelitę fta jak i przez internet i chyba nadaje też w 4K akurat w tym przypadku umowa nie jest chyba wymagana pomiędzy nadawcą a operatorem skoro jest tak udostepniany mogę się mylić.