Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

@Ad02 

Kolejny update, tym razem optymistyczny. SYSTEM najwyraźniej już działa, co więcej trafiłem dziś na kompetentnych konsultantów w BOK. Okazało się, że ten kod do HBO MAX może być dla nich widoczny, nawet jeśli klient go nie widzi w MO i, jeśli zechcą, mogą podać ten kod bezpośrednio na czacie, bez wysyłania. Tak że po raz kolejny wychodzi na to, że trzeba molestować BOK na czacie do skutku.

BTW, przesłanie hasła do VoIP też tym razem poszło gładko.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 1

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Koniec Epopei HBO Max. Przyszedł SMS. Usługa działa. Ale na zakończenie dwa „smaczki” SMS przyszedł dziś o 00:18. Bez komentarza. Odpowiedzi na reklamacje z 7.04 ciagle nie. Zamykam wątek. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

@Ad02  to fajnie że w końcu się udało, na forum wątku się nie zamyka, on pozostaje otwarty na przyszłe możliwe wpisy w temacie dla Ciebie i innych. Możesz jako założyciel wątku oznaczyć post który uważasz za najbardziej pasujący jako rozwiązanie aby był dla innych poszukujących z podobnym problemem wskazówką.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

@Ad02 

Cieszę się że i u Ciebie już działa. Do mnie ten legendarny SMS nigdy nie dotarł, kod uzyskałem z BOK i ostatecznie pojawił się też w portalu MO. BTW, poradnik został zaktualizowany, teraz łatwiej się zorientować gdzie tego kodu szukać:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telewizja/Jak-zarejestrowa%C4%87-si%C4%99-w-HBO-MAX/ta-p/23383...

 

Oczywiście problemów takich jak opisane to nie rozwiązuje, ale pomaga się zorientować w sytuacji.