Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 1

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Powinien być dostępny ale nie jest.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

@Ad02 

Sprawdziłem osobiście procedurę aktywacji HBO i potwierdzam, że u mnie także żaden kod na MO się nie pojawił. To wygląda na jakiś babol systemowy. Niezależnie od niego, próba kontaktu z BOK na czacie skończyła się, tak jak u Ciebie, obietnicą przesłania rzeczonego kodu SMSem w ciągu 36 godzin. W tym miejscu jednak warto się upewnić na jaki numer ten SMS ma przyjść. Domyślnie wysyłają go bowiem na numer kontaktowy. Jeśli tym numerem kontaktowym jest numer stacjonarny (tak jest w moim przypadku), to raczej SMS nie dojdzie. Naturalnie dam znać czy i kiedy kod dojdzie (na podany arbitralnie numer komórkowy).


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 1

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Nie mam stacjonarnego. Minęło ponad 100 godzin. Złożyłem reklamację. Zobaczymy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX


@Ad02napisał(-a)

Nie mam stacjonarnego. Minęło ponad 100 godzin. Złożyłem reklamację. Zobaczymy.


Jasne, nie sugerowałem że masz. Oczywiście że trzeba zgłaszać, co można zrobić innego?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 1

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Z wieczornego chatu z doradcą” trwa awaria na gerenowanie kodów. Nie podają terminu na rozwiązanie problemu. Wszystkie zgłoszenia klientów oczekują na realizację.  Po wygenerowaniu przyjdzie e-mail.”

Anonim

Nie dotyczy

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

HBO MAX stwarza jeszcze sporo problemów, ja czekam aż ogarną to 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Osobiście nie widzę problemów z HBO MAX , przeszedłem z HBO GO gładko i sobie chwalę usługa o niebo lepsza od poprzednika - jak dla mnie wszystko na plus 👍.

Anonim

Nie dotyczy

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Miałem problem z aktywacją i odpuściłem, poczekam do Września 😄

Teraz to i tak czasu nie mam na filmy, latem wcale TV nie ma oglądam, korzystam z urlopu 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX


@Ad02napisał(-a)

Z wieczornego chatu z doradcą” trwa awaria na gerenowanie kodów. Nie podają terminu na rozwiązanie problemu. Wszystkie zgłoszenia klientów oczekują na realizację.  Po wygenerowaniu przyjdzie e-mail.”


Zdaje się że ta awaria dotyczy nie tylko generowania tych kodów. Podobnie utykają zlecenia wygenerowania nowych haseł do VoIP. "System" z jakichś tajemniczych powodów przyjmuje te zlecenia ale ich nie realizuje. Zaczynam czuć się jak w Matrixie. Pracownicy BOK rozkładają ręce przed tajemniczym Systemem i nic nie mogą poradzić.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Chat z doradcą, problem z dostarczeniem kodu do HBO MAX

Mały update w tej sprawie. Nadal "SYSTEM" odmawia współpracy, a skoro tak, to żaden człowiek nic nie pomoże. Tak przynajmniej widzą to w salonie. Więc nie liczcie na to, że wizyta w salonie sprawę załatwi. Ciekawostka: wszyscy pracownicy Orange (Salon, czat z BOK), zgodnie utrzymują że na infolinii telefonicznej powinni w tym wypadku pomóc, a nawet jeśli nie, to koszt takiego połączenia powinien być być skredytowany. Jeszcze poczekam chwilę i sprawdzę.