Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

Cześć ponownie, 

 

mam pytanie, dotyczące serwisu Canal+ Online, aktywowanego w dostępie abonenckim (przez posiadanie pakietu Canal+ Prestige w Orange IPTV). Czy obecnie jest możliwość dokupienia innych pakietów w Canal+ Online, jeśli konto jest w ramach dostępu abonenckiego? Pisząc "inne pakiety", mam na myśli np. Fun & News w Canal+ Online. 

Regulamin usługi w Orange mówi tyle, że jest to możliwe, o ile Dostawca taką funkcjonalność oferuje lub zaoferuje. Na stronie C+ nie znalazłem nic na ten temat, a obecnie posiadam konto Canal+ Online niezależne od Orange, więc nie mogę sprawdzić. Szukam możliwości "scalenia" ofert.

 

Trochę zakładam, że obecnie nie, ale może ktoś z Was korzysta z tego dostępu i mógłby sprawdzić? 

 

Dzięki. 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@tgidelski  oczywiście że dla Ciebie (subskrybenta usługi) lepiej zostać osobno przy usłudze Canal+ Online, gdyż zmieniasz sobie pakiety kiedy chcesz i na jaki okres chcesz, wykupujesz pakiety które Cię interesują na próbę (na miesiąc) i rezygnujesz gdy nie odpowiadają Ci i wreszcie nie jesteś zobowiązany żadną umową, płacisz - oglądasz, nie płacisz - wiadomo...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@tgidelski  

odpowiedzi szukałbym w serwisie Canal+, np. są tam https://pl.canalplus.com/dokumenty  wśród których jest także regulamin opisujący Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji Dodatkowej FUN&NEWS w Serwisie CANAL+

 

w nim jest taki punkt: "Opcja Dodatkowa FUN&NEWS dostępna jest wyłącznie dla Klientów, korzystających z Pakietu CANAL+ lub Pakietu CANAL+ SERIALE i FILMY, oferowanych przez Usługodawcę na podstawie odrębnych szczegółowych warunków, chyba że Usługodawca postanowi inaczej." 

 

Zdaje się, że klient Orange, który korzysta z oferty Canal+ nie jest się przez nich traktowany jako klient Canal+.

 

Ale, skoro piszesz, że masz konto niezależne od Orange, to sprawdź to sam.

 

Jeżeli dobrze odczytuję Twój zamiar "scalenia ofert" to obawiam się, że Canal+ nie połączy ich, gdyż tak jak napisałem wcześniej, to co masz za pośrednictwem Orange, nie uprawnia Cię do miana klienta Canal+, a sądzę iż tylko pakiety (usługi) zakupione bezpośrednio od Canal+ są łączone na koncie abonenckim. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

Te dokumenty znalazłem, ale w nich znowu jest to, co przytaczasz, czyli "(...) chyba że Usługodawca postanowi inaczej (...)". 

 

Mając konto niezależne od Orange, dokupić pakiet mogę. A moje pytanie dotyczy tego, czy mając konto "przez" Orange też będę mógł je dokupić. 

Dokumenty - co w sumie rozumiem - są tak skonstruowane, że dają furtkę zakupu. Inaczej musieliby je zmieniać. Teraz dokumenty i C+ i Orange mówią w sumie: jeśli C+ pozwoli, to tak. Nie mówią "nie można". Bo przecież zawsze "Dostawca udostępnić" może i "postanowić inaczej", jak głoszą Regulaminy. 

 

Dlatego - chodziło mi o praktyczne sprawdzenie przez kogoś, kto ma konto Canal+ Online, założone "przez" usługę Orangę, czy on będzie mógł dokupić pakiet. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@tgidelski  moim skromnym zdaniem sformułowanie które cytujesz, i jak sam piszesz, jest taką furtką, która jest, ale operator rzadko ją otwiera. Na forum było co najmniej kilka tematów świadczących o tym, że Canal+ nie traktuje odbiorców ich pakietów za pośrednictwem Orange, jako klientów Canal+, z których wynikało, że osoby te nie mogły zakupić dodatkowych pakietów. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@Misiek62 tak jak piszesz jak dla mnie będzie to samo co z kanałami TV. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@tgidelski  według mnie jest jasne, posiadasz niezależne konto Canal+ Online i możesz dowolnie modyfikować swój dostęp do pakietów w ramach dostępu do serwisu, dokupując pakiety w normalnych cenach, w promocjach oraz korzystać z dostępu do nich na próbę, miesięcznie lub dłużej (w miarę dostępności powyższych). 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@slav72 - tak, przy tym, które mam - tak. 

Szukam możliwości scalenia usług i np. wykupienia w Orange pakietu Love Premium i rezygnacji z osobnej subskrypcji Canal+ Online. Tylko z tego, co piszecie - lepiej zostać osobno klientem C+Online. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Canal+ Online - pakiety dodatkowe

@tgidelski  oczywiście że dla Ciebie (subskrybenta usługi) lepiej zostać osobno przy usłudze Canal+ Online, gdyż zmieniasz sobie pakiety kiedy chcesz i na jaki okres chcesz, wykupujesz pakiety które Cię interesują na próbę (na miesiąc) i rezygnujesz gdy nie odpowiadają Ci i wreszcie nie jesteś zobowiązany żadną umową, płacisz - oglądasz, nie płacisz - wiadomo...