Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CANAL+ okrojona oferta?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

CANAL+ okrojona oferta?

Witam,

 

posiadam pakiet Orange Love Standard i w usługach dodatkowych mam CANAL+ online. Udało mi się założyć konto na CANAL+ online danymi z orange. W aplikacji mój orange widzę, że mam włączone pakiety:

usługa TV SAT Canal+

pakiet Canal +

Optimum +

Canal + online

Na samej stronie canalplus.com mam dostęp do live tv, i filmów seriali z Ale Kino, national geographic, Series fun, WARNER TV, Discovery i innych programów.

Problem polega na tym że jak chcę obejrzeć seriale takie jak: Kruk, minuta ciszy, The office to nie mogę wyskakuje komunikat "Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu" Czy trzeba dokupić jakiś pakiet? Czy może powinienem mieć dostęp do w/w pozycji w ramach posiadanego pakietu.

W canal+ odsyłają mnie do Orange. W Orange konsultant zarejestrował mają sprawę i miała być odpowiedź w ciągu  48h minął tydzień i zero odzewu.

Pozdrawiam.  
 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

CANAL+ okrojona oferta?


@yakuza916napisał(-a)

Problem polega na tym że jak chcę obejrzeć seriale takie jak: Kruk, minuta ciszy, The office to nie mogę wyskakuje komunikat "Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu" Czy trzeba dokupić jakiś pakiet?


musisz mieć pakiet Canal+ Prestige

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

CANAL+ okrojona oferta?

@yakuza916 Było kilka tematów na temat oferty C+ i C+ poprzez Orange. Liczba  programów jest okrojona. Tu masz listę dostępnych af4bcc93-7b99-4c9b-93ed-3f4bcaae6248 (orange.pl)

Pakiety CANAL+ razem z telewizją od Orange | Orange Polska

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

CANAL+ okrojona oferta?


@yakuza916napisał(-a)

Problem polega na tym że jak chcę obejrzeć seriale takie jak: Kruk, minuta ciszy, The office to nie mogę wyskakuje komunikat "Twoja oferta nie pozwala ci wyświetlić tego programu" Czy trzeba dokupić jakiś pakiet?


musisz mieć pakiet Canal+ Prestige