Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 1

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

Witam, mam router funbox 2.0 oraz do tej pory miałem dekoder bodajże uhd88 , zniknął jeden kanał tvp info a po zadzwonieniu na infolinię dowiedziałem się, że ów dekoder jest już stary i mam wymienić, dostałem nowy sagemcom WHD 80 i zaczeło się... teraz mam już tvp info za to zniknęło wiele innych kanałów np. tvn fabula na kanale 222 jest podane żeby przejść na kanał 1 i odświeżyć uprawnienia co zrobiłem i nic nie dało. Inne kanały natomiast zaczęły wyświetlać komunikat że nie mam ich wykupionych i żebym sobie wysłał sms i zamówił.

 

Zadzwoniłem oczywiście znowu na infolinię, miła pani powiedziała, że muszę zrestartować router, potem go włączyć i następnie włączyć dekoder a następnie ustawić go na tvp 1 na 45min, co też uczyniłem ale nic to nie zmieniło.

 

Na stronie orange mam też podane, że mój pakiet tv to start+, jest to jakiś stary pakiet którego jak widzę już nie ma w sprzedaży, czy to może być przyczyną problemów?

 

Dekoder łącze z routerem przez wifi, pobiera aktualizacje, wszystko działa ok, większość programów też działa lecz kilka które do tej pory miałem po wymianie dekodera na WHD 80 przestały m.in. tvn fabuła, tv rebulika, polsat news i pare innych.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 1

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

No więc po długiej bo ponad godzinnej wyczerpującej debacie z kolejną bardzo miłą panią z infolinii w końcu udało się uruchomić wszystkie programy które miałem na poprzednim dekoderze/karcie, bez żadnych restartów i aktualizacji czy czekania 45min na kanale 1 dla odnowienia uprawnień 😉 Miłej pani jakoś udało się coś poklikać i wszystko ruszyło w przeciągu 15 minut a reszta rozmowy to były dywagacje na temat tego co jest u mnie źle które musiałem bez przerwy negować, ale jakoś poszło.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

Owszem przyczyną problemów może być "stary" pakiet TV...zgłoś ponownie do BOK reklamacię i tyle co możemy Ci poradzić......wszystko działa...więc spotykasz się z jakimś błędem ze strony Orange, że strony systemu, a my tutaj takiego dostępu do takich danych nie mamy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

Jaką masz tv? satelitarną czy kablową?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

hej @Fox
wymieniałeś także kartę?
Czasami bywa tak (ja przynajmniej napotkałem się z taką sytuacją w listopadzie tamtego roku), że trzeba trochę odczekać aż w systemach Orange zarejestrują się nowe dane związane z wymienioną kartą VIA.
Hm... Możesz utworzyć zgłoszenie w tej sprawie na portalu «Mój Orange» lub zadzwonić ponownie i zapytać o tą kwestię Emotikon: Szczęśliwy.

Kontakt


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 1

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

Mam Satelitarną.

Tak dostałem również nową kartę.

 

Będę jeszcze atakował tych biednych doradców przez telefon 😉

 

Czy ew. zmiana pakietu z tego nieistniejącego już "start+" na obecnie np. optymalny wiąże się z jakimiś kosztami lub przedłużaniem umowy?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera


Fox napisał:

Czy ew. zmiana pakietu z tego nieistniejącego już "start+" na obecnie np. optymalny wiąże się z jakimiś kosztami lub przedłużaniem umowy?


Optymalny → to taki Podstawowy (sprzed ponad roku); z tymże z większą ilością kanałów. Dostajesz go, gdy przechodzisz na nową promocję dot. usług pakietowych (np. przedłużając umowę na FunPacka).
Jeżeli się zdecydujesz na powyższe, to pamiętaj, żeby wcześniej złożyć rezygnację z pakietu Start+ (no i oczywiście taka rezygnacja tylko przy zbliżającym się terminie końca umowy na Start+).

Jeżeli byłbyś zainteresowany pakietem wyższym niż Optymalny, to wtedy - raczej! - możliwa będzie w każdej chwili migracja z pakietu Start+... Ale dokładne informacje na ten temat uzyskałbyś w BOK.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 1

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

No więc po długiej bo ponad godzinnej wyczerpującej debacie z kolejną bardzo miłą panią z infolinii w końcu udało się uruchomić wszystkie programy które miałem na poprzednim dekoderze/karcie, bez żadnych restartów i aktualizacji czy czekania 45min na kanale 1 dla odnowienia uprawnień 😉 Miłej pani jakoś udało się coś poklikać i wszystko ruszyło w przeciągu 15 minut a reszta rozmowy to były dywagacje na temat tego co jest u mnie źle które musiałem bez przerwy negować, ale jakoś poszło.

Anonim

Nie dotyczy

Brak niektórych kanałów po zmianie dekodera

Więc dobra rada ponownego kontaktu z BOK posłużyła. Do trzech razy sztuka 🙂