Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

3 miesiace nie dziala HBO MAX


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@IreneuszCD  ilu internautów tyle opinii, oczywiście ostatnio właściciel WB.D wykonuje jakieś dziwne ruchy, ale technicznie jest ok (ja właśnie tą usługę mam w ramach dostępu do C+).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@slav72  właściciel nie jest zadowolony z HBO Max, planują przebudowę oferty, oby w tym roku 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@IreneuszCD  też czekam co "zmalują" oby poszło to w dobrą stronę 😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

3 miesiace nie dziala HBO MAX

Czekam na odliczanie po tak niby wierzycie w to?? Oddadza mi po 29.99 zl za moze 2-3-a moze 5 miesiecy bo ja nie. A uwazam ze jezeli coś nie dziala mam prawo z tego zrezygnowac. Tym bardziej po 3 miesiacach a nie po tygodniu. Wierzycie w to ze mi oddadza pelna kasę bo ja juz przestalem.

 

@pirenej  wczoraj usłyszalem ze tylko informatyk moze to zalatwic . A czy on tam gra w Need Speed czy zajmuje sie Nortonem nie wiem. Ale wybaczcie po prostu mnie trafia - nie moge zrezygnować - bo umowa - nie moga mi zalożyć nowego konta HBO  bo umowa - jedyne co można to czekać . Pytanie jak dlugo.

 

_____

* Scalenie wpisów - Bartłomiej

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

3 miesiace nie dziala HBO MAX

Wkleilbym ale nie wolno - czekam od października bo wtedy zniklo-  ile dwa dni temu dostalem odpowiedź ze dostane pismo kiedy uda sie właczyć. A zrezygnować z HBO sie nie da bo podpisalem na 2 lata. Od konsultanta uslyszalem  - to jednak pan ma - tak mam tylko za dodatkowe 30 zl - sorry 29.99 zl.

 

______

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@kris68

Czyli co właściwie się stało?

Wykupiłeś HBO od Orange na dwa lata. Nie działa i reklamujesz to. Zgadza się?

Ponieważ nie można się obejść bez HBO to dodatkowo kupiłeś bezpośrednio od HBO dostęp do platformy? Też na dwa lata? Czy tylko subskrypcję odnawianą co miesiąc?

No cóż, kto bogatemu zabroni. Reklamacje nie są uwzględniane? Czy może HBO jednak działa a tylko kodu do platformy nie dostałeś? Co byś chciał żebyśmy tu Ci poradzili?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@j131  w Orange mam dwa lata w pakiecie - Orage Love Premium - Dostalem niejako z przymusu z tym pakiketem - ale nie dziala - i chcąc ogladac muszę wykupywac co miesiac bo mnie interesuje - Orange 3 miesiac wali w ....... no ale jak napisales kto bogatemu zabroni - problem w tym ze place w Orange - a nie mam -  chcac ogladac musze normalnie placic jeszcze  HBO.

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

3 miesiace nie dziala HBO MAX

kris68 jeśli coś nie działa to trzeba to do  upadłego reklamować.Nie ma wyjścia.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

3 miesiace nie dziala HBO MAX


@kris68napisał(-a)

Od 3 miesiecy nie dziala mi HBO max


a wcześniej działało i teraz przestało?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

3 miesiace nie dziala HBO MAX

Pewnie informatycy wprowadzili poprawki do programu zarządzania kontrolą uprawnień.