Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

3 miesiace nie dziala HBO MAX


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

3 miesiace nie dziala HBO MAX


@kris68napisał(-a)

@j131  w Orange mam dwa lata w pakiecie - Orage Love Premium - Dostalem niejako z przymusu z tym pakiketem - ale nie dziala - i chcąc ogladac muszę wykupywac co miesiac bo mnie interesuje - Orange 3 miesiac wali w ....... no ale jak napisales kto bogatemu zabroni - problem w tym ze place w Orange - a nie mam -  chcac ogladac musze normalnie placic jeszcze  HBO.

 


Rozumiem. Podpisałeś umowę na pakiet zawierający HBO, a nie na samo HBO. Ale umowa jest na dwa lata i nie można jej zerwać, ani zmienić tak, żeby HBO nie obejmowała. Tyle rozumiem.

Ale nie rozumiem co nie działa i od kiedy. Czy od początku umowy nie masz dostępu do kanałów linearnej HBO i platformy HBO MAX? Czy też chodzi tylko o dostęp do platformy HBO MAX a kanały linearne działają normalnie? Czy też problem występuje od trzech miesięcy, mimo iż na początku umowy wszystko działało dobrze?

Oczywiście że jeśli usługa nie jest świadczona zgodne z umową, to można i należy to reklamować do skutku. Jednak jest różnica między brakiem dostępu do kanałów HBO przez IP TV (czy też DTH czy C+, zależy co tam masz), a brakiem kodu umożliwiającego dostęp do platformy HBO MAX. Dlatego tak się dopytuję, przepraszam że Cię to irytuje, ale musisz mieć wyrozumiałość dla moich słabnących z wiekiem umiejętności deszyfracyjnych.