Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

3 miesiace nie dziala HBO MAX


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

3 miesiace nie dziala HBO MAX

Jak zwykle bedzie kolejny ban w ramach netykiety od niejakiego Bartlomieja. Od 3 miesiecy nie dziala mi HBO max od 1 listopada albo pare dni wczesniej. Na 12 zgloszen i reklamacji moge podac numery - slysze odpowiedz - sprawa juz jest prawie rozwiazana - prosze zaczekac 5 dni  bedzie na 100 % dzialac. A do 36 h odezwie sie technik lub informatyk. Po 3 miesiacach niedzialania uslugi  dostalem odpowiedz - zajelismy sie sporawą - Odpowiedz wyslemy najpozniej do 21-01.-2023.3 miesiace nie dzialania uslugi za ktora place. I zeby oglądać normalnie musze placic 29,99. I dzisiaj pan ze szczeroscia wyznal ze sprawa moze trwac nawet do marca bo jest to problem systemu.  Czy w Orange pracuja informatycy czy tez uczniowie 1 klasy szkol informatycznych?? I gosc sie glupio smieje a co ja panu na to poradze - pan nie rozumie naszego systemu  Kto to rozumie . To jest firma ktora nalapala klientow i nie radzi sobie z obsluga ale kasę bierze. Gratuluje firmy krzaka.

 

_______________

Wpis edytowany - Rafał

20 ODPOW. 20

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@kris68  składałeś może reklamacje z tego powodu z żądaniem gratyfikacji np. w formie upustu na abonament?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@kris68 masz na uwadze, że to forum użytkowników, nie bok Orange 😎

Tak z marszu HBO Max to kulawy serwis filmowy, ja 2 razy miałem zablokowane konto i po tygodniu to naprawiali, porzuciłem ich.

Problem może być po stronie HBO Max, ale zgaduje, bo niewiele napisałeś, jak to jest u ciebie 😎

Upraszam, my nie winni i nie wylewaj na użytkowników swojej złości 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

3 miesiace nie dziala HBO MAX


@IreneuszCDnapisał(-a)

@kris68 masz na uwadze, że to forum użytkowników, nie bok Orange 😎

Tak z marszu HBO Max to kulawy serwis filmowy, ja 2 razy miałem zablokowane konto i po tygodniu to naprawiali, porzuciłem ich.

Problem może być po stronie HBO Max, ale zgaduje, bo niewiele napisałeś, jak to jest u ciebie 😎

Upraszam, my nie winni i nie wylewaj na użytkowników swojej złości 😎


@kris68 Nie bądź też czarnowidzem, że Moderator od razu Cię zbanuje. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@IreneuszCD  masz racje ale u mnie to trwa 3 miesiace i musze sobie indywidualnie wykupywac HBO. A  bylo 11 interwebcji zgloszen,reklamacji i gosc prawie nie parsknal smiechem jak powiedzial ze to moze trwać nawet do marca albo dluzej bo to powazny blad systemu i mam pecha jak nikt !!!! Nie da sie zrezygnowac bo umowa, nie moga zamknac tego zlecenia i otworzyc nowe a zaden informatyk sobie nie moze z tym poradzic. I jak moge byc wesoly. Normalna firma nie spelniaja warunkow kilka miesiecy tu nie da sie tego zrobic to rezygnujesz. Ale w Orange nie. Az kolei placic przestac nie mogre bo mi wszystko wyłączaczy. No i wprowadza do BIK i nik nawet najgorsza firma netu ni wlączy i kolo sie zamyka. Miesiac mi wlaczali esim w iphonie 14 i 200 osob/klientow nie moglem wyslac info ze numer nie dziala. Czyli robia co chca i nic nie poradzisz dokad masz umowe. Ale jak sie skonczy to przejde do firmy ktora ma chocby polowe ich predości ale wszystko bedzie działało  .

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@kris68 zgaduję ze ten dodatkowo "kupowany dostęp" realizujesz bezpośrednio kupując od dostawcy (przedstawiciela) HBO. 

Co do problemów technicznych z dostępem na logowaniu jako klient Orange, nie wiem na czym one polegają, ale nie do końca rozumiem, jak to jest, z tym Twoim twierdzeniem, że nie możesz zrezygnować z "dodatkowego pakietu" nabywanego za pośrednictwem Orange, który według zgłoszeń o których wspominasz, nie jest problemem jednorazowych zaburzeń w świadczeniu tej usługi. Tylko długotrwałą przeszkodą.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

3 miesiace nie dziala HBO MAX

a dlaczego miałby tu pomóc "informatyk"? "Informatyk" to jest taki ktoś, kto podłącza myszki, wymienia toner i zarządza licencjami Nortona.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@kris68  napisz reklamację pisemną, niech odniosą się do problemu, skoro usługa nie działa, to nie powinno być opłat, HBO Max to porażka, mają podobne problemy u siebie i rady sobie nie dają, kto wie czy to nie ich problem, ale to tylko moja wizja, mogę się mylić. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

3 miesiace nie dziala HBO MAX

@IreneuszCD  z mojego doświadczenia z tą usługą, a mam ją od początku przekształcenia się GO w MAX nie zgodzę się z tym że usługodawca jest winny, u mnie działa normalnie bez żadnych zgrzytów i nie narzekam, przeciwnie jestem bardziej zadowolony z nowej wersji niż ze starej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

3 miesiace nie dziala HBO MAX

W sieci jednak piszą inaczej, mi serwis podpadł i nawet za 15 zł bym go nie brał, szkoda nerwów, Canal+ oferuje go zresztą taniej, ale mnie to nie korci 😎

Poczekam aż HBO Max się przeobrazi, to w planach jest 😁

Tak na marginesie @kris68 , ty spokojny jesteś, ja bym po miesiącu już reklamacje robił, czy czat, czy pocztą i domagał się anulowania opłat, jak można płacić za coś co nie działa 😎