Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zablokowana karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

zablokowana karta sim

Witam, wczoraj straciłem telefon (myślałem, że ktoś ukradł) więc zablokowałem telefonicznie karte sim. Teraz telefon się znalazł, można odblokować te kartę czy nową trzeba kupić?

Drugie pytanie: poprzez manadżera urządzeń googe usunąłem dane z telefonu i pojawił się komunikat jak tylko telefon zostanie włączony dane zostaną usunięte. No ale z racji tego, że znalazł się telefon chciałbym te dane jednak zostawić. Można anulować te usunięcie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

Blokadę kradzieżową możesz wyłączyć dzwoniąc do BOK, będziesz potrzebował kodu abonenckiego lub udając się do salonu.

Co do 2-giej kwestii, niestety nie wiem, ale jeśli gdzieś ma być ta opcja, to w managerze Google.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

Blokadę kradzieżową możesz wyłączyć dzwoniąc do BOK, będziesz potrzebował kodu abonenckiego lub udając się do salonu.

Co do 2-giej kwestii, niestety nie wiem, ale jeśli gdzieś ma być ta opcja, to w managerze Google.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zablokowana karta sim

Co do odzyskania danych - wprost nie. Ew. byś musiał napisać na support Google lub zrobić kopię zapasową pamięci telefonu (ale poza specjalistycznym serwisem nie zrobisz kopii bez uruchamiania telefonu).
Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

@Piotrekk85 a gdyby tak włączyć telefon bez karty SIM? W takim wypadku telefon, jako urządzenie normalnie funkcjonuje, a uniemożliwi to połączenie z internetem za pomocą sieci komórkowej, więc też Google nie zobaczy, że telefon został włączony. Można wtedy zrobić backup danych, na przykład na PC, przy użyciu odpowiedniego programu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zablokowana karta sim

O ile nie ma tam skonfigurowanego wifi (lub innego połączenia z internetem) - można spróbować. Ale wtedy nie wszystkie funkcje będą dostępne. Poza tym zależy od marki jakie dane można synchronizować z PC.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

zablokowana karta sim

Jak rozumiem sprawa odblokowania karty jest dość wyjaśniona. Co do danych "usuniętych" przez menedżer Google, to warto tam zajrzeć czy można anulować usunięcie. Albo jak pisze Piotrek, napisać do wsparcia Googlowego... z konta w którym dane były i przez które wydałeś polecenie usunięcia.

Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

Co do kontaktów w telefonie. Nie ma to jak zapisanie wszystkich kontaktów w kalendarzu 🙂 Jednak papier to papier 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zablokowana karta sim

Oj papier też można zgubić 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

zablokowana karta sim

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Telefon to Huawei P8 LITE, jako pamięć domyślną miałem ustawioną kartę pamięci i usunięcie danych wyczyściło właśnie tylko kartę. Wszystkie ważne rzeczy były w pamięci telefonu i to się obstało.

No niestety nie pomyślałem wcześniej o wyjęciu sim i karty pamięci przed uruchomieniem telefonu i zrobieniu kopii zapasowej, a gdy przeczytałem tutejsze odpowiedzi było już za późno.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Pozdrawiam