Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wiadomości sieciowe

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 4

Wiadomości sieciowe

 Chodzi mi o usługę Wiadomości sieciowe np. Informacja lokalna na kanale nr.50.ta informacja pokazuje na ekranie tel. miejscowość w której się znajdujemy lub dostajemy sms.W Orange jeste od miesiąca. 3 lata temu byłem też w orange i działało. W tel. mam ustawione wiad. sieciowe. Czy ta usługa jest aktywna w orange ? Dzwoniłem do biura obsługi zbytnio nic się nie dowiedziałem kazali mi wymienić karte sim w salonie.Wymieniłem dzisiaj i to samo.

Mam tel. Samsung  Galaxy S II GT- I9105P

4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wiadomości sieciowe

@Robert usługa ta działa mi na starym Samsungu X660, natomiast na nowszych smartfonach już nie, więc........
EDIT: chociaż ostatnio nie widzę by wyświetlały mi się nazwy miejscowości - chociaż szczerze - rzadko używam tego telefonu, jest to telefon zastępczy, awaryjny, więc......może autor filmiku na youtube ma rację....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomości sieciowe

Tutaj masz fajną podpowiedź, trzeba będzie sciągnąć aplikację i .................https://www.youtube.com/watch?v=_uAvLMvc3t0 🙂 Chociaż jak pisze autor Orange ograniczyło do minimum tą usługę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wiadomości sieciowe

Jak masz skonfigurowany wap i łączysz się po gsm (2g), powinno działać.
Obecnie na Androidzie funkcja jest ukryta jako A-GPS (tym protokołem są przesyłane informacje).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 4

Wiadomości sieciowe

Chyba masz rację ta usługa działa na starszych modelach tel.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Wiadomości sieciowe

@Robert usługa ta działa mi na starym Samsungu X660, natomiast na nowszych smartfonach już nie, więc........
EDIT: chociaż ostatnio nie widzę by wyświetlały mi się nazwy miejscowości - chociaż szczerze - rzadko używam tego telefonu, jest to telefon zastępczy, awaryjny, więc......może autor filmiku na youtube ma rację....

Anonim

Nie dotyczy

Wiadomości sieciowe

Tutaj masz fajną podpowiedź, trzeba będzie sciągnąć aplikację i .................https://www.youtube.com/watch?v=_uAvLMvc3t0 🙂 Chociaż jak pisze autor Orange ograniczyło do minimum tą usługę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wiadomości sieciowe

Jak masz skonfigurowany wap i łączysz się po gsm (2g), powinno działać.
Obecnie na Androidzie funkcja jest ukryta jako A-GPS (tym protokołem są przesyłane informacje).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 4

Wiadomości sieciowe

Chyba masz rację ta usługa działa na starszych modelach tel.