Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

Witam. Jak ustawić telefon samsung A5 2017 żeby można było wysyłać i odbierać mms-y bez włącznia transferu

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

@Monika0505Niema możliwość w nowych telefonach.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

@Monika0505

jeszcze na koniec zachęcam do zapoznania się z poniższym :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

Ale ta osoba w niczym mi nie pomogła. Ponieważ wiem, że można przestawić mms-y, bo takiej informacji udzielili mi w samsungu Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

Hm... To może ja nie zrozumiałem pytania Zaskoczony mężczyzna


A mogłabyś coś więcej napisać o tym przestawieniu MMS-ów, o którym wspomnieli w Samsungu? 🙂

Co chcesz dokładnie osiągnąć, dokonując odpowiedniej konfiguracji na swoim aparacie?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

@Monika0505, Witaj,

wejdź w ustawienia połączenia z internetem i w PUNKT DOSTĘPU - APN Internet ustaw APN - Inte Zobaczymy czy pomoże. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

@Monika0505 każdy producent stosuje swoje własne rozwiązania w kwestii mms i transmisji danych, Na pewno fajnie ma to rozwiązane huawei, który w ustawieniach ma opcję w stylu "włącz transmisję dla mmsów" nawet kiedy transmisja danych jest wyłączona. Obawiam się, ze dział R&D w samsungu (i nie tylko) jeszcze na to nie wpadł i trzeba zastosować pewiem trik który już padł w wątku. Otóż, najpierw nalezy zmodyfikować apn do internetu, tak aby zamiast słowa internet było jakiekolwiek inne, np inte, fake lub co ci w duszy gra (dla mnie optymalne jest inte, bo zawsze można łatwo przywrócić do normalnego stanu). Po takiej modyfikacji włączamy transmisję danych i tu pragnę cię uspokoić - wskutek zmiany apnu transmisja nie zadziała, czyli nie będą pobierane żadne opłaty. Natomiast mmsy będą działały bo śmigają po innym apn. Ot i cała filozofia.

W razie czego pytaj dalej - pomożemy.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

@Ron, @spiro - wow! Zaskoczony kotZaskoczony mężczyznaZaskoczony robotEmotikon: ZaskoczonyZaskoczona kobieta

Nie zdawałem sobie kompletnie sprawy, że tak można oszukać "system" 😉

 

[edit]: @Monika0505 jeszcze niewinne 😉 przypomnienie tego, co powyżej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

Taką informację dostałam z firmy Samsung oraz od konsultantki orange 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

mms w samsungu A5 2017 bez włączania transferu

😄