Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdjęcie simlocka z iPhone X

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Cześć, mam szanse kupić iPhone X, który niestety prawdopodobnie posiada simlocka Orange (był brany w Orange) czy jest szansa na ściągnięcie tego simlocka ? Jak tak to w jaki sposób gdzie i za ile ? ( jestem w Orange, ale często wyjeżdżam do Anglii i tam potrzebuje używać ang nr ) do tego jeśli mój nr polski w Orange jest na kartę to rozumie ze bez problemu będzie wszystko chodzić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Na BOK za 77 zł. Jak masz numer w ofercie na kartę, to wystarczy doładować by środki wystarczyły na pokrycie zlecenia. Potem skontaktować się z BOK http://orange.pl/kontakt
Czas realizacji to zwykle 24h.

sugerowałbym sprawdzić czy telefon ma simlocka używając karty innego operatora

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Na BOK za 77 zł. Jak masz numer w ofercie na kartę, to wystarczy doładować by środki wystarczyły na pokrycie zlecenia. Potem skontaktować się z BOK http://orange.pl/kontakt
Czas realizacji to zwykle 24h.

sugerowałbym sprawdzić czy telefon ma simlocka używając karty innego operatora


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Dzięki wielkie za bardzo szybka odpowiedz :)! To dobrze gdzieś tam na szybkiego wyczytałem, ze koszt to 77 zł, swoją droga fajna opcja ze wystarczy mieć środki na koncie 🙂 tak sprawdzę na pewno wcześniej czy na pewno go nie ma


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Warto przed kontaktem z BOK przygotować się kod PUK karty sim. Jak go nie masz, to nic strasznego, ale doradca będzie musiał Cię wymaglować różnymi pytaniami związanymi z tym numerem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zdjęcie simlocka z iPhone X

To ja tylko wtrącę, że zrobiliśmy z komentarzy nowy temat, bo możliwe, że jeszcze innym użytkownikom iPhone'a się przyda 🙂

 

@Duffy_7, nie zapomnij oznaczyć najbardziej pomocnej Twoim zdaniem odpowiedzi jako rozwiązania.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Dzięki wielkie za bardzo szybka i sprawna pomoc :)!

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Zdjęcie simlocka z iPhone X

► Wątek został przeniesiony z tematu Simlock a ustawienia fabryczne. Porusza bowiem te same zagadnienia, co niniejszy temat - Moderator Wiktor ◄

 

Czy w iPphone 8 i X nadal Orange zakłada sim locki i kosi 75 zł za zdjęcie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdjęcie simlocka z iPhone X

Tak. I 77 zł.