Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22428
  • 185

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


@marchello999napisał(-a)

...

Dlaczego złośliwie ktoś pozbawia mnie zabawy na weekend 

...


Cóż, jeśli teorie spiskowe tego rodzaju poprawią Ci nastrój, to OK, możesz tak myśleć. Natomiast jeśli miałeś gwarantowaną dostawę przed weekendem a jej nie będzie, to masz prawo domagać się rekompensaty przewidzianej w umowie. Nie słyszałem co prawda żeby InPost zawierał umowy z gwarantowanym terminem dostawy, ale może akurat Tobie się udało.

Z tego co pokazałeś nie wynika nawet że paczka jest już w "Twoim" oddziale, może jeszcze będzie podróżować zanim wydadzą ją do doręczenia. InPost od jakiegoś czasu dostarcza przesyłki w soboty, więc kto wie, może jeszcze dziś dojdzie.

IMHO tożsamość nadawcy ma zerowy wpływ na termin doręczenia, nakłady związane z ewentualną implementacją takiej funkcji przekroczyłyby ewentualne zyski. Tym samym nadawca ma niewielki wpływ na termin dostawy: jeśli nadał przesyłkę bezzwłocznie to nie ma powodu żeby mieć do niego pretensje.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32443
  • 36805
  • 1369

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Paczka w weekend zwykłe jest na fioletowo w aplikacji.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Na dzis cisza. Zgodnie z informacja w aplikacji inpost. Przesylka od 6.54 w piatek nie zmienila miejsca pobytu. Ciekawe dlaczego tyle to trwa. Troche tych przesylek odbieram. Dluzej docieraja do mnie jedynie te z Chin. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Jutro rano (poniedziałek) zmieni status na "Wydana do doręczenia"... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 349
  • 1767
  • 3

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

@slav72  dokładnie tak ja mówi kolega jutro pokaze sie status do doreczenia bedziesz happy jak dostaniesz paczkę 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Wybaczcie dziś duże zamieszanie. Dopiero teraz mogę napisać iż o 11. 00 pokazała się w paczkomacie przesyłka  z tabletem. Odebralem na razie z przerwami aktualizuje. Naładowany był na około 29%

Mam ładowanie 65 W także się lądował w tle chyba okolo godzinę do 100 %

Dziękuję wszystkim za uwagi..

 

Screenshot_20230925_111458_InPost Mobile.jpg


________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

W między czasie odebrałem za pośrednictwem kuriera w ramach promocji klawiaturę z osłona i podstawka. Na codzień jednak korzystam z plastikowej obudowy z uchwytem do podczymania z tyłu tabletu. Jest dość  ciężki,  trudno utrzymać w jednej dłoni. Jakby kogoś interesowało, to polecam


Screenshot_20231111_195105_AliExpress.jpg