Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 92
  • 318
  • 2

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Zamówiłem pierwszy w życiu tablet S8 Ultra. Za pośrednictwem Orange. Wczoraj został wysłany do mnie dziś o 6.54 wylądowała w Katowicach na oddziale i tam przepadł. A mógł dotrzeć do mnie. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego złośliwie ktoś pozbawia mnie zabawy na weekend 

 

 

Screenshot_20230922_201331_InPost Mobile.jpg

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

16 ODPOW. 16

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2197
  • 8181
  • 33

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Oczywiście ta pretensja nie do nas, tylko chciałeś się wyżalić? Jak ja Ciebie rozumiem! Spoko, "wydane do doręczenia" może się pojawić nawet wieczorem, a po godzinie "gotowa do odbioru". Sprawdzisz znowu?

 

PS.

... tylko sortownia jest 3km ode mnie. A jak u Ciebie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13801
  • 56761
  • 683

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

@marchello999  jutro będzie...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


@agat13napisał(-a)
  jutro będzie...

...nie jestem pewien, jutro sobota, a nie wszystkie przesyłki są dostarczane w weekend, bardziej obstawiam poniedziałek...

@marchello999  oddziały inpostu często lecą w kulki, szczególnie w piątki, miałem dwa razy taką sytuację, wczesnym rankiem w piątek w oddziale, a wydana do doręczenia dopiero w poniedziałek rano.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19227
  • 55592
  • 754

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

@marchello999 często przesyłki dostarczane są w szybkim czasie, nawet w ciągu jednego - dwóch dni roboczych. Być może przy weekendzie pojawiło się dużo paczek i nie wyrobili się. Osobiście staram się przed weekendem nie zamawiać paczki, chyba, że poczekam i na początku tygodnia odbiorę. Skladając zamówienie pod koniec tygodnia trzeba się liczyć z odbiorem na początku następnego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 92
  • 318
  • 2

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


@marchello999napisał(-a)

Zamówiłem pierwszy w życiu tablet S8 Ultra. Za pośrednictwem Orange. Wczoraj został wysłany do mnie dziś o 6.54 wylądowała w Katowicach na oddziale i tam przepadł. A mógł dotrzeć do mnie. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego złośliwie ktoś pozbawia mnie zabawy na weekend 

 

 

Screenshot_20230922_201331_InPost Mobile.jpg

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.


Stan wysyłki bez zmian. Dostawą w Sobotę, malo prawdopodobne. Akurat miałem inna przesyłkę z wczoraj i rano odebralem ja z paczkomatu. Myślę.ze inpost lekceważy Orange. Pewnie niekorzystana umowa. Jak dojdzie napisze. Nie pisze już że specyfikacja jest do kupienia za 4500 tys. Na Ceneo. A 6290 na Orange ta sama?


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2607
  • 10761
  • 97

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Cześć @marchello999 

Tutaj na stronie Orange Dostarczenie przesyłki https://www.orange.pl/omnibook/dostarczenie-przesylki#  znalazłem takie informacje:

Paczkomaty InPost – najszybsza i najtańsza forma dostawy blisko domu – paczka w punkcie odbioru jest dostępna w ciągu 2-3 dni. Możesz odebrać ją w dowolnym momencie do 48 godzin od chwili umieszczenia paczki w punkcie InPost. 

2. InPost

  • dla zamówień z e-umową zaakceptowanych do godziny 18-tej paczka pakowana jest w tym samym dniu roboczym. Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych. Na odbiór czeka 48 godzin.
  • dla zamówień z e-umową zaakceptowanych po godzinie 18-tej paczka pakowana jest w kolejnym dniu roboczym - dostawa dzień później. Na odbiór czeka 48 godzin.

Warunek: akceptacja e-umowy i opłacenie paczki.

Brak możliwości skorzystania z opcji umowy papierowej

Na stronie  Inpost Paczka doręczona w weekend? Z Paczkomatami to możliwe.

https://inpost.pl/aktualnosci-paczka-doreczona-w-weekend-z-paczkomatami-mozliwe  też znalazłem informacje, że Coraz częściej możecie spotkać się z sytuacją, gdy SMS z informacją o możliwości odbioru przesyłki z Paczkomatu otrzymacie w sobotę. Wiele spośród naszych oddziałów pracuje bowiem również w soboty – właśnie po to, abyście mogli odebrać swoje przesyłki w dni wolne. Podkreślmy jednak – mowa tu wyłącznie o Paczkomatach. Zakupy zamówione przesyłką listową z pewnością w weekend nie dojdą. Jeśli w sobotę po godzinie 9:00 sprawdzicie status przesyłki na stronie Śledzenie przesyłek i będzie wówczas miała status „Przekazano do umieszczenia w Paczkomacie", to z dużym prawdopodobieństwem otrzymacie ją właśnie w sobotę.

Także taką samą informacje znalazłem też w tym linku Czym jest usługa Paczka w Weekend? https://inpost.pl/pomoc-czym-jest-usluga-paczka-w-weekend-

@marchello999może te linki okażą Ci się pomocne

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2076
  • 5755
  • 194

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

Może być że paczkomat zajęty, przeciążony i muszą czekać aż się zwolni. Dzwoniłeś na infolinię inpostu ?
Ja miałem kiedyś że w apce był statu przyjęta w oddziale, a na mailu już było info że gotowa do odbioru i faktycznie była. Coś się zawiesiło w apce.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 386
  • 1946
  • 3

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.

@marchello999  znajac życie dojdzie nie dzisiaj tylko w poniedziałek i tak musi być takie paczki przeważnie nie są dostarczane w weekend wszystko zalezy od tego czyli od Orange jaką ma umowę na dostarczenie przesyłek jesli ma wpisane że też weekend to bedzie weekend jesli nie to pierwszy dzień roboczy bedzie dostarczona.Spokojnie wez głęboki wdech i czekaj na spokojnie na paczkę 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Zamówiony tablet przyjęty w oddziale od rana, ciągle nie ma w paczkomacie.


@marchello999napisał(-a)
 Myślę.ze inpost lekceważy Orange. Pewnie niekorzystana umowa. Jak dojdzie napisze.


Tu raczej nie chodzi o lekceważenie Orange czy innego partnera, jak pisałem wczoraj miałem takie przypadki że w piątek rano był status przyjęcia w oddziale, a wydano do doręczenia w poniedziałek rano, moje przesyłki były od osób prywatnych.