Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana telefonu na gwarancji


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana telefonu na gwarancji

Witam

Mam taki problem otóż w moim telefonie (m4 aqua) coś się zepsuło i podczas uruchamiania telefonu dochodzi tylko do logo sony , wyłącza się włącza , logo i tak w kółko .

telefon miał wcześniej stłuczoną szybkę mam na to dodatkową gwarancję ale nie korzystałem bo telefon jest mi potrzebny na codzień pozatym nie przeszkadzało mi to .

Dopiero przy tej awarii z Logo sony oddałem telefon do salonu po 2 tygodniach oddali i uznali że jest zbyt duże uszkodzenie telefonu (wyświetlacz), naprawę wycenili na 400 zł .

to jeżeli naprawię najpierw szybkę z tej gwarancji i oddam ponownie z powodu awarii to naprawią czy nadal będzie problem ? 

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wymiana telefonu na gwarancji

Wady należy zgłaszać niezwłocznie. Więc ciężko doradzić. Musisz sprawdzić warunki gwarancji.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Wymiana telefonu na gwarancji

Ciężko będzie wymienić samą szybkę. Jeśli będziesz chciał zachować gwarancję to nie spotkałem się, żeby serwis proponował wymianę samej szybki bez wyświetlacza. Dodatkowo zauważyłem mnóstwo problemów z sony m4 aqua i m5 ostatnio. Reasumując 400zł nie ominiesz, a jak będą dociekać to powiedzą, że wymieniłeś szybkę w jakimś nieautoryzowanym serwisie i gwarancja nadal nie będzie obejmowała.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana telefonu na gwarancji

Byłem w salonie orange i konsultantka stwierdziła że skoro mam tą gwarancję na wyświetlacz(chodziło mi o wyświetlacz wcześniej) to niech zajmą się samym systemem ,w odpowiedzi dokładnie wczoraj usłyszałem że nie dokonują naprawy cząstkowej i odesłali telefon wraz z kosztorysem a na nim niema mowy o samym sednie sprawy tzn systemie lecz wyświetlacz 399,99zł i to jest chyba jakiś żart ... . Więc tak też powiedziałem konsultantce i dała mi regulamin do tej osobnej gwarancji na wyświetlacz bo to muszę wypełnić zadzwonić na infolinię i kurier przyjedzie po telefon . Następnie planuję oddać telefon ponownie do salonu i jestem ciekaw co mi na to odpowiedzą , myślę że konsultantka dobrze opisze sytuację skoro to są 2 różne gwarancje od orange i przyjmą mi to , bo w takim razie po co jest ta cała dodatkowa gwarancja 5zł/msc jakby mimo naprawionego wyświetlacza nie przyjeli telefonu . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wymiana telefonu na gwarancji

To nie gwarancja a ubezpieczenie.
W każdej gwarancji/ubezpieczeniu masz info o niezwłocznym zgłaszaniu usterek.
Mogą być problemy, ale oby ich nie było.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

Wymiana telefonu na gwarancji

W przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w celu realizacji świadczenia ubezpieczeniowego, ubezpieczony powinien:
1) niezwłocznie dokonać zgłoszenia roszczenia do ubezpieczyciela, nie później niż w terminie 5 dni roboczych od chwili
uzyskania wiadomości o zajściu zdarzenia ubezpieczeniowego.
 
Co za tym idzie jeśli nie spełnisz tego punktu to nie zrealizują Ci ubezpieczenia.