Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Dzwoniłem na infolinię i tylko może Pan odstąpić od umowy taka pomoc żenada odstąpię i chyba zmieniam sieć bo ja już jestem jak była jeszcze nazwa sieci była idea


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Urządzenie

@Krzysztof09 

 

Nie rozumiem twoich wyrzutów.Co miał innego zaproponować Ci konsultant ? Zwolnienie z opłaty na 24 miesiące ?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Urządzenie

Wygląda na to że zaszła pomyłka.

O ile A71 występuje w wersji 8/128, to wg ceneo nie ma jej w polskich sklepach. Smartfonem z serii A i 8gb ram jest A80 (niedostępny w Orange)

Niestety, pozostaje Ci odstąpienie od umowy 😞


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Przemyslabym jak by mieli może inne podejście do długoletniego klienta a nie dzwonisz i mówią ci może Pan odstapic od umowy zero jakieś reakcji z ich strony że popełnili błąd i jak robiom w balona innych co nawet może nie zdają sobie sprawy co nie sprawdzają sprzętu 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Urządzenie

@Krzysztof09 sęk w tym że takie pomyłki można odkręcić tylko przez odstąpienie od umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenie

@spiro  więc nie było pomyłki w wysyłce, konsultant miał po prostu mylne informacje, pozostaje odstąpienie od umowy, jeśli @Krzysztof09  nie pasuje ten telefon.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

I  chyba będzie trzeba tak zrobic. Włącznie z przeniesieniem się do innej sieci


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Urządzenie

@Krzysztof09 co w takim razie przekonałoby Cię do zostania? Kupon na o połowę tańszy abonament? Może telefon z oficjalnymi przeprosinami? A może wizyta prezesa Orange na kolanach błagającego o pozostanie?

 

Każdy klient ma takie same, prawa, ale i obowiązki. Skoro kurier odjechał szybciej niż się pojawił, to też trzeba poruszyć ten temat, ponieważ przez to ponosisz konsekwencje. Również trzeba było krzyknąć na niego, żeby został, ponieważ jest to niepoważne zachowanie, niezgodne z procesem kurierskim.

 

Umowa nie może wyparować z systemu, jeśli ją podpisałeś, to trzeba ją wycofać. Staż nie sprawia, że przyjedzie pani z salonu specjalnie do domu z papierkiem do podpisania, a reszta klientów niech sobie robi tradycyjną drogą.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Witam więc odpisuje jak najbardziej wizyta prezesa Orange u mnie w drzwiach z najlepszym tel 😂 😂 😂 a tak na poważnie to nie liczę na jakieś wizyty prezesa Orange czy jakieś kupony czy mniejsza kwota abonamentu

 

To kurier powinien wiedzieć że ma czekać dopuki nie zgodzę się z zawartością a nie ja mam krzyczeć żeby został czy gonić i prosić żeby czekał  albo może trzymał za rękę żeby nie uciekł to jego praca więc powinien wiedzieć jak wykonywać 

 

I że stażem nie oczekiwałem ze Pani z salonu przyjdzie i poda mi umowę że względu na długotrwałą spolprace a inni mają stać w kolejce 

Uważam że jednak jak nie przyszedł zgodny sprzęt jak było omawiane przez telefon sprzęt ktury kilkakrotnie pytałem czy ma takie parametry i było potwierdzane przez Paniom to wydaje mi się że powinno być tak to przepraszamy niech Pan spakuje i jutro czy za dwa dni przywiezie kurier o właściwych parametrach a ten pan odda kurierowi i inna sprawa zatwienia a nie po u mówię i dostarczeniu martw się teraz Ty 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Urządzenie

@Krzysztof09 w obecnej sytuacji kurierzy mają uproszczone procedury dostarczania sprzętu. Jeżeli umowa została przedłużona lub podpisana jako e-umowa ze sprzętem,  to kurier dostarcza sprzęt bez podpisu odbiorcy. Takie mają obecnie wytyczne.

 

Na stronie Orange sprawdziłem i potwierdzam,  co napisał @spiro. A71 tylko z 6 GB RAM.

 

Proponuję dwa rozwiąrozwiązania:

  • jak już wcześniej wspomniane odstąpienie od umowy,  odesłanie sprzętu z wypowiedzeniem na własny koszt do Orange w Ołtażewie, masz na to 14 dni.
  • złożenie reklamacji z odsłuchaniem rozmowy,  że konsultant podał nieprawdziwe parametry sprzętu. Możesz przedstawić swoje oczekiwania, które będą rozpatrzone w reklamacji.

Wybór i ewentualne pozostanie lub nie w Orange należy do Ciebie. Podejmij słuszną decyzję i życzę pozytywnego załatwienia sprawy.