Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Witam przez telefon przedłużałem umowę i kilka krotnie pytałem czy telefon ma 8 ram i jeszcze na zakończenie rozmowy zapytałem czy ma 8 ram i przysłali mi 6 ram więc nie zgodnie z zamówieniem więc dzwonie na infolinię a oni zero z pomocą tylko może Pan odstąpić od umowy 

32 ODPOW. 32

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Urządzenie

@Krzysztof09 

 

Zostałeś błędnie poinformowany przez konsultanta więc przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy.Możliwe,że konsultant posiłkował się informacją wewnętrzną,która została błędnie napisana.Zostaje Ci tylko zwrot urządzenia.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Urządzenie

@Krzysztof09 jakie to urządzenie? Jak zostalo opisane na stronie Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenie

@Krzysztof09  przy kurierze sprawdza się zgodność zamówienia, trzeba było nie odbierać przesyłki i nie podpisywać umowy, przysługuje ci prawo do odstąpienia od umowy, procedura jednak trochę czasu zajmie 😎


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Urządzenie

@Anonim 

 

Masz rację ale jeśli klient dopytywał i uzyskał błędną odpowiedź to ma prawo odstąpienia-produkt niezgodny z umową 🙂🙂.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Pokaż szczegóły
 

Samsung a71 i Pani zapewniała i ja kilka krotnie pytałem czy ma ram 8

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenie

@DawidOrange  masz rację, ale teraz trzeba mieć nagranie rozmowy z konsultantem, trochę pod górkę jest, trzeba zaraz sprawdzać zamówienie, bywają czasem też pomyłki, szkoda klienta, będzie musiał poczekać, na wymarzony telefon 😎


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Witam z tym wirusem musiałem zejść przed klatkę kurier podał i zaraz wsiadł do samochodu i pojechał nie zamierzałem gonić za samochodem żeby czekał 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 18
  • 0

Urządzenie

Nic tylko odstąpić od umowy i zmieniać sieć jak uzgadniadz parametry telefonu a przysyłają sobie jak chcą 

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenie

@Krzysztof09  jest zagrożone ale bez przesady, kurier wykorzystał sytuację, trochę zagrywka nie fer, bo to ty teraz masz problem, tak na marginesie, mam telefon z 6 ram i gry czy cokolwiek jej nie zużywają, może przemysł temat rezygnacji 😉