Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

Hej, tydzień temu zamówiłem sobie Samsung Galaxy A52 ze sklepu Orange. Kilka dni temu siedząc sobie na wyjeździe zauważyłem że pod ekranem telefonu jest taka dziwna linia, niestety zdjęcia nie da się zrobić, żaden aparat nie był w stanie tego uchwycić. Aby tą linię zobaczyć trzeba ustawić telefon pod jakimś tam kątem i dziennym świetle(nie w pełnym słońcu). W codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza ale może to być jakaś wada fabryczna.

Linia zaczyna się na poziomie przycisku do pogłaśniania i biegnie do dolnego mikrofonu.

Dajcie znać czy też Wasz telefon ma taką wadę.

 

sddssdds.png

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga 

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin  rozumiem że to nie jest ta czerwona linia? Dopytam, czy masz może na ekranie założone szkło/szybkę ochronną? jeżeli tak to może być refleks świetlny. U żony w A 40 pojawiał się patrząc pod pewnym kątem punkt, po zdjęciu szkła zniknął.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin telefon nowy na gwarancji, to warto może usunąć usterkę. Proponuję takie rozwiązania:

  • jeżeli zamówienie internetowe lub telefoniczne, to masz 14 dni na odstąpienie i bez konsekwencji możesz oddać telefon, a za jakiś czas kupić nowy.
  • udać się do salonu, serwisu i zorientować jak sytuacja będzie wyglądała z naprawą.
  • poczekać, może ujawnią się inne usterki i wtedy oddać na gwarancji do naprawy.
  • jak nie przeszkadza to nic nie robić.

Osobiście bym próbował naprawiać na gwarancji.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

Ja proponuję odstąpić i wsiąść nowy. Na twoim miejscu nie chciałabym potem dowiedzieć się, że uszkodzenie jest z mojej winy bo coś tam. Wolałabym nowy egzemplarz bez tej wady. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin  (nie dopisałem w pierwszym poście) ale oczywiście tak jak mówią kolega @ketrasaArtur  i koleżanka @Anonim  jeżeli to nie szkło ochronne to reklamacja sprzętu jak najbardziej też bym to zrobił.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

Nie mam szkła ochronnego. Telefon kupiłem w sklepie Orange na raty.

Czy jest ktoś tu z Orange, kto powie mi czy jest możliwość wymiany telefonu na nowy, czy muszę odstąpić od umowy i od nowa zamówić telefon?

 

Ta wada jakoś mi nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu ale chcę uniknąć tego, że w przyszłości nagle coś się stanie z ekranem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin  tu na forum w większości jesteśmy użytkownikami i klientami usług operatora jak Ty, z Twoim pytaniem proponuję skontaktować się z infolinią Orange. Osobiście podejrzewam że z wymianą na sprzęt bez wad może być problem i najlepiej byłoby odstąpić od umowy (ale to moje gdybanie, mogę się mylić).

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@slav72 zgadzam się. Można próbować wymiany z tytułu rękojmi lub reklamować. Ale jeśli to jakaś ślad na wyświetlaczu to mogą napisać, że uszkodzenie z winy klienta (internet jest pełen takich tematów). 

 

Dlatego najlepiej odstąpić od umowy i wsiąść nowy niż bujać się z jedną z powyższych opcji. 

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin niestety trzeba odstąpić od umowy i podpisać nową, z nowymi sprzętem. Wymiany nie da się zrobić. Jak dobrze pamiętam, to w umowie jest wpisany nimer IMEI zakupionego urządzenia, dlatego wymiany się nie uda. Tak więc odstąpienie od umowy. To będzie najlepsze rozwiązanie, jak chcesz nowy sprzęt bez wad.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy A52 - Linia pod ekranem

@Martintin  przy zakupach przez internet, jest możliwość odstąpienia od umowy czy zwrot sprzętu, nie musisz nawet podawać powodu takiej decyzji, do 14 dni masz czas na takie działanie i bym radził, już z tego skorzystać.