Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Pasjonat
  • 23
  • 17
  • 4

Witam.

Mam tel. Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F nowy 3 miesięce.Praktycznie to się dzieje od nowości. Sprawa dotyczy bateri.Po naładowaniu baterii do 100% i włączeniu telefonu  wskaźnik baterii pokazuje 100%,a po około 2 min.99%.

Albo ja się wyszukuje czegość albo to może tak ma być dlatego pytam?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 40, Guru *****
  • 30492
  • 24300
  • 1304

Sprawdź aplikację systemową zużycie baterii i sprawdź co najwięcej jej zużywa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 40, Guru *****
  • 30492
  • 24300
  • 1304

Sprawdź aplikację systemową zużycie baterii i sprawdź co najwięcej jej zużywa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Poziom 36, Guru *
  • 4211
  • 7628
  • 149

@Robert, jak pisze kolega @Piotrekk85 warto sprawdzić co zużywa baterię. Zauważ, że w smartfonach często w tle działają jakieś aplikacje, choćby synchronizujące dane np. poczty, albo widżety np. pogody, a nawet autoamtycznych aktualizacji zainstalowanych aplikacji. Do tego energię zużywa aktywne połączenie WiFi czy też bluetooth. Więc opisany przez Ciebie spadek na wskażniku naładowania baterii prawdopodobnie jest naturalny.

Poziom 14, Recenzent
  • 35
  • 10
  • 0

Mam ten sam model od tygodnia i kilka min po odłączeniu od ładowarki też spada, ale tel ogólnie przy umiarkowanym użytkowaniu wytrzymuje 2 dni, jak u Ciebie?

Konto usunięte

Nie dotyczy

pawlo444 napisał(-a):

Mam ten sam model od tygodnia i kilka min po odłączeniu od ładowarki też spada, ale tel ogólnie przy umiarkowanym użytkowaniu wytrzymuje 2 dni, jak u Ciebie?

@pawlo444 2dni jest OK ale masz Jest kod serwisowy *#0228# z przyciskiem quick start

Poziom 14, Recenzent
  • 35
  • 10
  • 0

Jest to dla mnie w miarę ok czas, bo na poprzednim tel. musiałbym ładować codziennie. Mało tego da się pewnie jeszcze to trochę wydłużyć jeżeli powyłączam niepotrzebne opcje, ale na to trzeba czasu i zaznajomienia z telefonem. Bo zbędne jest mi np. liczenie kroków, a telefon np. mi to robi, mimo, że nic takiego nie włączałem 😛 

Do czego służy wspomniana przez Ciebie opcja? 🙂

Konto usunięte

Nie dotyczy

pawlo444 napisał(-a):

Jest to dla mnie w miarę ok czas, bo na poprzednim tel. musiałbym ładować codziennie. Mało tego da się pewnie jeszcze to trochę wydłużyć jeżeli powyłączam niepotrzebne opcje, ale na to trzeba czasu i zaznajomienia z telefonem. Bo zbędne jest mi np. liczenie kroków, a telefon np. mi to robi, mimo, że nic takiego nie włączałem 😛 

Do czego służy wspomniana przez Ciebie opcja? 🙂

@pawlo444Ta opcja do sprawdzenia stanu baterii, jak również poprawa działa, telefonu tez wydłuża czas pracy, gdy jest już on bardzo krotki.