Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 4

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

Witam.

Mam tel. Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F nowy 3 miesięce.Praktycznie to się dzieje od nowości. Sprawa dotyczy bateri.Po naładowaniu baterii do 100% i włączeniu telefonu  wskaźnik baterii pokazuje 100%,a po około 2 min.99%.

Albo ja się wyszukuje czegość albo to może tak ma być dlatego pytam?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

Sprawdź aplikację systemową zużycie baterii i sprawdź co najwięcej jej zużywa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

Sprawdź aplikację systemową zużycie baterii i sprawdź co najwięcej jej zużywa.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

@Robert, jak pisze kolega @Piotrekk85 warto sprawdzić co zużywa baterię. Zauważ, że w smartfonach często w tle działają jakieś aplikacje, choćby synchronizujące dane np. poczty, albo widżety np. pogody, a nawet autoamtycznych aktualizacji zainstalowanych aplikacji. Do tego energię zużywa aktywne połączenie WiFi czy też bluetooth. Więc opisany przez Ciebie spadek na wskażniku naładowania baterii prawdopodobnie jest naturalny.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

Mam ten sam model od tygodnia i kilka min po odłączeniu od ładowarki też spada, ale tel ogólnie przy umiarkowanym użytkowaniu wytrzymuje 2 dni, jak u Ciebie?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)


pawlo444 napisał(-a):

Mam ten sam model od tygodnia i kilka min po odłączeniu od ładowarki też spada, ale tel ogólnie przy umiarkowanym użytkowaniu wytrzymuje 2 dni, jak u Ciebie?


@pawlo444 2dni jest OK ale masz Jest kod serwisowy *#0228# z przyciskiem quick start


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)

Jest to dla mnie w miarę ok czas, bo na poprzednim tel. musiałbym ładować codziennie. Mało tego da się pewnie jeszcze to trochę wydłużyć jeżeli powyłączam niepotrzebne opcje, ale na to trzeba czasu i zaznajomienia z telefonem. Bo zbędne jest mi np. liczenie kroków, a telefon np. mi to robi, mimo, że nic takiego nie włączałem 😛 

Do czego służy wspomniana przez Ciebie opcja? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F (Bateria)


pawlo444 napisał(-a):

Jest to dla mnie w miarę ok czas, bo na poprzednim tel. musiałbym ładować codziennie. Mało tego da się pewnie jeszcze to trochę wydłużyć jeżeli powyłączam niepotrzebne opcje, ale na to trzeba czasu i zaznajomienia z telefonem. Bo zbędne jest mi np. liczenie kroków, a telefon np. mi to robi, mimo, że nic takiego nie włączałem 😛 

Do czego służy wspomniana przez Ciebie opcja? 🙂


@pawlo444Ta opcja do sprawdzenia stanu baterii, jak również poprawa działa, telefonu tez wydłuża czas pracy, gdy jest już on bardzo krotki.