Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  szybko i bezpiecznie, to aktualizacja telefonu po wi-fi i zakładanie konta Google w telefonie 😉

Po wszystkim wkładasz sim kartę i finisz 😉

Tak poza tym gro telefonów ma zbliżone funkcje i jaka kolwiek instrukcja, zbliżonego modelu telefonu wystarczy 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , konto na Google założyłem, ale jest tyle do ogarnięcia, że dla takiego pryka jak ja, to potrwa. Mam ten problem, że simka jest w starym tradycyjnym telefonie i nawet nie wiem, czy to się nie kłóci ze slotami na nano-sim. Żeby tylko to? Sam sobie problemy pewnie nie ogarnę tak szybko, bo to zupełnie inna bajka, niż poczciwy Samsung. Sprawdzałem w opisie na stronie Orange, że w pudełku jest instrukcja producenta. @Piotrekk85  dobrze mówi, że mi potrzeba poznania funkcjonalności według tego, co można na smartfonie i jak to się robi. A tego nie otrzymałem i nie ma chyba takich samych funkcji, tylko będą się nieco różniły. 

@Anonim , o to mi cały czas chodzi...nawet te 15 sekund jest chyba ważne!

1 tłumaczenie.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  tak z ciekawości... Po co ci instrukcja obsługi?

Jak masz menu w języku polskim, to ogarniesz to sam, jak nie ogarniasz, to syna jak dobrze pamiętam masz, pomoże i poustawia co Trzeba 😉

Zresztą tam za wiele nie ma co ustawiać, Xiaomi ma proste menu i bez ekstra konfiguracji działa, instalować aplikacje potrafisz, to sam ogarniesz, jakby co pytaj, pomożemy 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  teraz to nie za bardzo mogę pomóc, poza domem jestem, piszę z telefonu... być może inni coś doradzą ja dopiero pod wieczór będę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , wydaje mi się, że ten smartfon wymaga więcej cierpliwości z mojej strony. Na 11 tylko do tej pory zaktualizowały się 4 aplikacje. Wiszą na głównej stronie rzeczy do ogarnięcia, a ja nie mam nic z instrukcji po polsku, tylko to, co jest i wynika z ustawień języka polskiego w smartfonie. Powolutku dojdę do niektórych rzeczy sam, ale już na samym początku co chwilę muszę kombinować, by wyświetlacz mi pokazywał zawartość tego, co akurat się dzieje na ekranie. Potem zapewne dojdzie, jak robi się screeny i biometria, bo ona jest jakaś dla mnie dziwna. Na Samsungu A50, który podarowałem zięciowi, było to łatwe i przyjemne nawigować. To jest inny model i muszę się jego "naumieć"😂 Syn mi nie pomoże, bo jest poza moim zasięgiem. Stary pryk musi sobie radzić sam i z Waszą pomocą również. Przetłumaczyłem 14 stron, ale chyba praktyk wymaga dotknięcia, a nie zabawy w tłumaczenie. Tak już ten typ ma😀

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  ja nie czytałem jeszcze żadnej instrukcji obsługi telefonu, bo i po co, kreator przy pierwszym uruchomieniu prowadzi za rączkę, nawet jest i odcisk palca w procedurze, kontakty z pliku ładuję i gitara 😉

tak poza ty trzeba było iPhona kupić 😉

Jakoś do Xiaomi nie mam przekonania, wolę już Motorolę, jak ma być chiński telefon 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , to i tak u mnie przeskok "cywilizacyjny"😊 Iphony są w tej kategorii chyba droższe. Na razie czatowałem i zaproponowano mi za 15 zeta starter. Po niedzieli będę ciut "mądrzejszy". Ty jesteś spec, a ja prosty chłop małorolny😁 Trzeba wszystko tłumaczyć, jak krowie na rowie😀

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  ale co ty tam chcesz ustawiać 🤔

Ja po konfiguracji, co kreator przeprowadzi, tylko własne dzwonki wrzucam i tapety, nic tam w Android nie grzebię.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  ale co ty tam chcesz ustawiać 🤔

Ja po konfiguracji, co kreator przeprowadzi, tylko własne dzwonki wrzucam i tapety, nic tam w Android nie grzebię.

 

 


@Anonim , a ja jestem "praktyk". Jak nie dotknę, nie poszperam, to jakbym cukierka przez szybę lizał. Są tam np. dziurki, dziureczki, szpareczki i jakieś wtyczki, a znam na razie jedną do ładowania. Przejrzałem po kolei chyba z pięciu "mądrali" na YT i każdy się szczyci tym, co mu najłatwiej wychodzi za pieniądze, czyli recenzjami. Kreatora jakoś ogarnę do końca, jak będę miał simki. Połowicznie wiele z tego poustawiałem. Ciekawi mnie tylko, że mądrale rok temu wspominali o średniej półce w granicach do 1500 zł, a jeden to nawet ponad 1000 zł. A ja po roku mam go na raty za 1499 zł. W tym całym zachwalaniu, ochach i achach, wydaje mi się, że to mój drugi dobry strzał, zważywszy iż zachwalałeś iPhony, które są z wyższej półki cenowej. Co najwyżej, pokusiłbym się na SG A52 5G, bo jakoś Samsung wogóle mi lepiej leżał. Klamka jednak zapadła!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange


@slav72napisał(-a)

@bronzub  tu masz instrukcję w kilku językach (między innymi w polskim) ze strony Mi Poland  Redmi Note 10 Pro

Edit.

Mój błąd to tylko skrócony przewodnik, cała instrukcja po angielsku, niestety.


@slav72 , w zakładce  Xiaomi Phone Generic User Guide jest po polsku instrukcja użytkowania z pierwszego linka, który podałeś. Przeczytałem od A-Z😊 Nie znalazłem jedynie nigdzie, co można podpiąć prócz ładowarki i słuchawek. Po lewej stronie od spodu coś jest, ale nie wiem co.