Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub   rozumiem że chodzi Ci o ten mały otwór od spodu po lewej stronie?, to jest mikrofon.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , na górze, na środku też są takie same trzy elipsowate otworki i po prawej jedna mniejsza i druga większa dziurka. Na dole natomiast jedna chyba takiej samej średnicy jak ta do slota  z trzema kieszonkami w lewym, górnym boku smartfona. Czyżby to jakieś techniczne otwory u dołu i góry?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub otwory na górze to odpowiednio głośnik, mikrofon i nadajnik podczerwieni, na dole mikrofon i głośnik.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , dzięki za info😊 Przyzwyczaiłem się do jednej "dziureczki"😁

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  te dziurki zostaw w spokoju 😆

Telefon ma sporo tajemnic, niech tak pozostanie 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , im głębiej w las, tym więcej drzew. Dorzuciłem pamięć SD i został mi w ręce adapter. Co mam z nim zrobić, bo nie mam głowy do myślenia? Konsultantka w salonie chyba także przeszła sama siebie, bo zostałem z nową simką, ale pozbawiła, czyli nie pomogła, a zostawiła mnie bez LTE w starym telefonie Utopia. Cały plan przeniesienia kontaktów mi się wysypał, chociaż tak pięknie to jest opisane. Wkurzony jestem i tyle! Simki jeszcze nie wkładałem, bo za dużo rzeczy dzisiaj się działo u mnie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  ten adapter możesz schować, jest on potrzebny w urządzeniach które nie mają kieszeni (slotu) na samą mini kartę np. niektóre aparaty fotograficzne, kamery, komputery, telewizory, itd.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , czyli spełnia rolę pamięci w tych urządzeniach? To dla mnie nowinka, chociaż obiło się coś o uszy, tylko nie wiem, z którego kościoła.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  tak spełnia swoją rolę ale tylko z zaaplikowaną do środka adaptera kartą mini SD 😁😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , to pomożesz rozwikłać klina, który mi członek rodziny zadał? Że niby niepotrzebnie wpakowałem się w ten smartfon, bo za rok będą wyłączać 3G, a nastanie era 5G?