Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Przywołam do tablicy @Remi , ponieważ po dyskusji w AMA przed chwilką próbowałem rozwikłać problem braku instrukcji najpierw na stronie producenta wg adresu wskazanego w byle jakiej książeczce dostarczonej z urządzeniem. Na str.50 to taki nic nie mówiący misz-masz w j.polskim. Po 21:00 na czacie konsultant też mi to zaproponował i jak powiedziałem, że to ten sam link, to podał numer tel. w Polsce z godzinami urzędowania. Może jednak ktoś z forumowiczów na "tymczasem" ma pomysł na tę instrukcję? Z komputerświat mi się niby zapisał, ale nie do otwarcia w Edge.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  tu masz instrukcję w kilku językach (między innymi w polskim) ze strony Mi Poland  Redmi Note 10 Pro

Edit.

Mój błąd to tylko skrócony przewodnik, cała instrukcja po angielsku, niestety.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

42 ODPOW. 42

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Czy chciałeś dołączyć jakiś plik lub zdjęcie?

Instrukcja z tej strony https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/xiaomi/redmi-note-10-pro/instrukcja?p=51 jest czytelna.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Piotrekk85 , w tym linku 51-a strona się mi czytelnie otwarła i nie przewija się ani w prawo, ani w lewo. Ja dostałem z urządzeniem inną maleńką (na lupę) książeczkę, gdzie w spisie treści, od str.50 jest do str.56 nic nie znaczący tekst i zero na temat chociażby częściowego opisu, który mi przesłałeś. Mogę tylko tę stronę zapisać w PDF, co zresztą przed chwilką zrobiłem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

A czego szukasz dokładniejszego?

Jako tako do android szczegółowych instrukcji sporo marek nie robi.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Piotrekk85 , gościu z serwisu na 800111332 kazał mi wpisać w przeglądarce mi.com i gdzieś na samym dole miało być user guide, ale tak się zachłysnąłem Jego wiedzą (mądrala, bo wie, gdzie czego szukać), że idąc tym tropem, najpierw mnie wpuścił w przysłowiowe maliny. Było och i ach na ankietę po rozmowie, a gdy mi przyszło szukać, to się deczko poirytowałem. Znalazłem coś tam, ale w języku angielskim i chyba to by było na tyle, bo nie dosyć, że wyskoczyła mi strona niezabezpieczona, to na dodatek po angielsku Redmi Note 10 5G User Guide . A może nie miało tak być? Ja chyba jestem zbyt nerwowy na nowinki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Niestety na stronie serwisu mi obecnie nie ma po polsku.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  tu masz instrukcję w kilku językach (między innymi w polskim) ze strony Mi Poland  Redmi Note 10 Pro

Edit.

Mój błąd to tylko skrócony przewodnik, cała instrukcja po angielsku, niestety.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Bronek szuka chyba podręcznik użytkownika a nie instrukcji - by być dokładnym. To może podobne zwroty, ale to nie to samo.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Piotrekk85  już edytowałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , może z Waszą pomocą uda się coś wykombinować. Tylko w który z pierwszego linka "uderzyć"? Bo ten drugi, to właśnie ja dostałem i w wielu wersjach językowych jest powielony. W j. polskim to zaledwie 6 stron. Ale ten pierwszy jest interesujący, bo w jednym z linków udało mi się skopiować stronę do translatora. Jest właśnie to ale. Czy podobne modele mogą mieć wspólne funkcje? Na etapie tzw. czuja, najpierw doładowałem do 100% baterię i metodą prób oraz błędów, coś tam już się zadziałało, a nie  może się zaktualizować po WI-FI bez simki. W czarnej rozpaczy jestem, zanim to wszystko rozgryzę. Samsung miał się ze mną fajnie.