Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub   że będą wyłączać 3G to miał rację, ale oprócz 3G istnieje jeszcze LTE (czyli 4G) i tego nie nie wyłączą, tak więc spokojnie ale tego telefonu poużywasz jeszcze ładnych kilka lat 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72 , będę zaspakajał swoją ciekawość niczym dziecko😊 Wiesz może, dlaczego w takim prostokąciku podczas próby nawiązania łączności przez kogoś, pojawia się taki prostokącik z napisem SMART? Nie zdążyłem tego uchwycić. Także raz przy antyspamowej filtracji numeru. Zbaraniałem, stąd moje roztargnienie, byle odebrać, albo i nie. Jak @Anonim wykrakał, że ta marka ma swoje tajniki.

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  nie wiem coś włączył 😆

Bystry telefon masz, skoro tak reaguje, na zestawianie połączeń 🙃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  z tym raczej nie pomogę, może ktoś inny co posiada tą markę się orientuje, ja swoją wiedzę na temat czerpię z obserwacji marki u osób które ją posiadają między innymi w pracy, u mnie w domu wśród telefonów króluje Samsung.

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72  mam Xiaomi, ale czegoś takiego nie wyświetla, komunikat niewiele mówi, inteligentny widać nad wymiar i pewnie filtruje połączenia, czy co tam jeszcze robi 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , w ustawieniach rozmów ID rozmówcy i drugie coś ze spamem. Nieopatrznie bawiąc się nim, przeszkodziłem żonie, bo włączył się mi też jakiś dźwięk, którego "uciszyłem" wyłączeniem telefonu, bo nie poradziłem sobie z jego zamknięciem. Pewnie jeszcze nie raz mnie zaskoczy. @slav72 , samsungi łatwiej i szybciej opanowałem (J3 2017 i A50). No i teraz "atakują" mnie z Flexa ofertami Redmi.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim  no właśnie,  sporo niewiadomych i tu przydałaby się szczegółowa instrukcja obsługi, o którą to @bronzub tak zabiegał.

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@slav72  mógł kupić Motorola, prosta w obsłudze, teraz wysyp nowych modeli, Xiaomi teraz mi reklamami w MIUI śmieci, jak zapowiadali, tak zrobili, dodatkową kasa dla nich i nie da się tego jak dawniej wyłączyć. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , to co mi podrzucił @slav72  , jest bazą rozwiązania z pierwszego linka, i wiele mówi, ale nie z detalami, toteż rodzi we mnie zdziwienie. Czy ja wiem, że chleb jedzony z różnych piekarń, szkodzi milionom ludzi go spożywającym? Pewnie też każda sroczka swój ogonek pochwali. Ja kierowałem się porównaniami parametrów i bardziej intuicją, aniżeli techniczną wiedzą, co z czym się wiąże. Z samsungami było tak samo😊

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub  skoro z TV Smart sobie dałeś radę, to telefon też opanujesz, to nie komputer, mniej tam jest do konfiguracyji 😎