Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z APN Motorola 9g plus

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z APN Motorola 9g plus

Cześć mam problem z mobilnymi danymi w telefonie (telefon nowy, wifi działa a transfer danych nie)APN było puste po wpisaniu wielu konfiguracji żadna nie działa.... Zastanawiam się czy mimo wszystko telefon nie jest zepsuty ponieważ nie jest aktywne włącz APN. Czy ktoś miał taką sytuację? Bardzo Was proszę o pomoc

 

Screenshot_20210704-134350.png

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina  zerknij na stronie https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms-w-telefonie. Tam są nawet podziały na marki telefonów i na wersję Androida

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina masz włączoną transmisję danych?

Warto sprawdzić inną kartę SIM w telefonie i zobaczyć, czy działa transmisja danych. Po wymianie karty SIM, ustawienia APN powinno zostać pobtmrane z automatu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina  zerknij na stronie https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms-w-telefonie. Tam są nawet podziały na marki telefonów i na wersję Androida


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina tutaj masz konfiguracje

Screenshot_20200224_085015_com.android.settings.jpg

Jesli nie pobralo Ci automatycznie konfiguracji sporobuj wpisac dane recznie. Mozesz tez wlozyc inna karte SIM od Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z APN Motorola 9g plus

Jeśli apn jest puste, to musisz wybrać opcję utworzenia nowego punktu dostępu a nie wprost edycji dotyczasowego.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina  telefon do fabrycznych ustawień, powinien sam pobrać ustawienia, sygnał sieci masz słaby, LTE nie ma, 3G widzę że działa. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Problem z APN Motorola 9g plus

@Werina upewnij się, że masz włączoną mobilną transmisję danych.

Po drugie, tam gdzie jest lista z apn-ami w prawym górnym rogu powinny być 3 kropki - tapnij w nie i wybierz reset ustawień sieciowych. Telefon powinien sam pobrać właściwe ustawienia. Wyłącz i włącz telefon i daj znać o efektach.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 118
  • 421
  • 0

Problem z APN Motorola 9g plus

Jeśli uda Ci się skonfigurować APN dla MMS to mam mały tip.

Przerabiałem to z moim Mi 11, w którym pomimo teoretycznie prawidłowych ustawień, nie mogłem odbierać / wysyłać MMS. W ustawieniach APN, Tryb uwierzytelnienia zmień z "niezdefinowany" na "PAP lub CHAP". Potem restart telefonu. U mnie zadziałało...