Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc w wyborze


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

Cześć, stoję właśnie przed wyborem nowego smartfona i chciałem poprosić o pomoc. Od razu dodam, że chce kupić sam telefon, nie interesują mnie oferty z abonamentem. Dużym plusem aparatu była by opcja dual sim, bo jestem do niej przyzwyczajony. Ostatnio korzystałem z Zenfona 2 od Asusa i o ile wydajnościowo super, to trochę rozczarowała mnie trwałość sprzętu. Czy ktoś może mi coś zaproponować?

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc w wyborze

Ile chcesz wydać?
I coś więcej nt oczekiwań?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

Wydać chce jak najmniej Mrugający mężczyzna a kwota, o której myślę to do 2000zł. Co do dalszych wymagań, to zależało by mi na sporej pamięci RAM, żeby nie denerwować się za bardzo w oczekiwaniu na uruchomienia aplikacji i bardziej android niż windows.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc w wyborze

Są i za 100zł smartfony.

Ja zadam może kilka pytań, a Ty odpowiedz jakie masz wymagania lub ew. bez znaczenia.

1) aparat fotograficzny
2) jakość wykonania obudowy
3) bateria
4) ile min RAMU?
5) ile pamięci wewnętrznej?
6) czy ma być markowy czy może być słabsza marka lub jakiś azjata?
7) czy ma byc do noszenia czy wolisz coś ala "hammer" z twardą obudową?
😎 dostępny na szybko czy możesz poczekać?
9) android czysty czy z dodatkami?
10) LTE której kategorii?
11) jakies inne zyczenia?
Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze

Ja osobiście nie będę doradzał 🙂 By później nikt nic nie zarzucał 😜 Masz rozum, Intermet, testy sprzętu, opinie więc wybierz coś sam 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

@Anonim, @Piotrekk85 dzięki za zainteresowanie.

Może trochę źle sformułowałem swoje pytanie, nie chce żebyście "odwalili za mnie cała robotę", chodzi mi bardziej o zebranie kilku propozycji, z których sam dokonam wyboru. Wydaje mi się, że nawet przysiadając w temacie mógłbym pominąć jakiś ciekawy model, tyle się ich w końcu pojawia. Dlatego też nie chce podawać wszystkich szczegółów, żeby nie były ograniczać waszych pomysłów.

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze


CzarnyOwiec napisał(-a):

@pablo_ck, @Piotrekk85 dzięki za zainteresowanie.

Może trochę źle sformułowałem swoje pytanie, nie chce żebyście "odwalili za mnie cała robotę", chodzi mi bardziej o zebranie kilku propozycji, z których sam dokonam wyboru. Wydaje mi się, że nawet przysiadając w temacie mógłbym pominąć jakiś ciekawy model, tyle się ich w końcu pojawia. Dlatego też nie chce podawać wszystkich szczegółów, żeby nie były ograniczać waszych pomysłów.


@CzarnyOwiec Proponuje zobaczyć tutaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc w wyborze

Ale ciężko doradzić nie znając parametrów - chociaż podstawowych.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pomoc w wyborze

Kilka pytań, które sobie stawiam przy wyborze:

a) podstawowe - ile mogę wydać

b) to co napisałeś - 1 czy 2 karty sim

c) czy ma służyć także za aparat fotograficzny - właściwości wbudowanego aparatu

d) czy ma służyć do gier i wielu aplikacji - procesor, pamięć RAM, pamięć trwała, możliwość użycia kart pamięci

e) jaki ekran - wielkość, ale też rozdzielczość wyświetlacza

f) pojemność baterii - czas pracy

na początek to wystarczy - jeżeli je określisz, to w sieci jest kilka stron opisujących właściwości poszczególnych modeli w wielu markach telefonów.

Update. Sam zauważyłeś, że co chwila pojawiają się nowe modele, więc zdajesz sobie sprawę, że wybór na dzisiaj może być niezadowalający za miesiąc.

Można też wziąć pod rozwagę kwestię gdzie chcesz kupić, w kraju czy może sprowadzić z zagranicy np. z jakiejś aukcji... za dużo niewiadomych, żeby zestawić kilka propozycji.

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze

@CzarnyOwiec to ja od siebie polecam Ci Samsunga S6 🙂 Będzie Pan zadowolony 🙂