Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Witam jestem osoba niepełnosprawną 14 lat chodzę o kuli,choruje na b.silna depresję,mam 66 lat i kłopot.Dostałem w ramach przedłużenia neostradt tablat Alcatel OneTouch Pixi3(7),nie mam do niej instrukcji po polsku i nigdzie nie mogę znależc.Mam problem,mam pocztę o2.pl i chcę też mieć w tablecie.Otóż są tylko wiadomości przychodzące a nie ma wychodzących,spamu itp.-takiego menu jak w poczie jest nie mam w tablecie.Siedzę uziemiony do fotela i nie mam nikogo kto by mi podpowidział jak założyć pocztę o2.pl,żeby było wszystko jak w zwykłym komputerze,pozdrawiam Błasik Jan przepraszam ale jeśli ktoś mi pomoże proszę przesłać na moją pocztę janblasik@o2.pl              pa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Witam bardzo,bardzo serdecznie.Mam komputer starej generacji a w nim neostradę oraz Neostradę FunBox 3.Tablet mój po włączeniu pokazuje ikonę android.Na pulpicie jest ikona w która wchodzę i pokazuje się poczta email o2.pl. W lewym rogu jest ikona owalna w która wchodzę i pokazuje wiadomości przychodzące.Gdy wejdę w tę ikonę to po lewej stronie ukazują się menu
niżej odebrane
oznaczone gwiazdkami
nieprzeczytany
VIP
kopie robocze
do wysłania
wysłane
kosz 
tylko w menu nieprzeczytany są z boku ilość np.30
w pozostałych ikonach nie ma nic
Nie ma spamu i innych ikon tak jak w poczcie w moim komputerze.Po prawej stronie jest odśwież oraz ustawienia.
Są ustawienia ogólne i ich rozwiniecie.Niżej jest janblasik@o2.pl Jest poczta przychodząca: nazwa użytkownika  janblasik,hasło.....,Serwer Exshange:poczta o2.pl,Typ zabezpieczeń SSL/TLS,Port 995 ,niżej usuń e-meil z serwera:po usunięciu z folderu odebrane.Poczta wychodząca:
Serwer SMTP poczta.o2.pl
Typ zabezpieczeń SSL/TLS
Port 465
Wymagaj logowania i okienko-postawiłem ptaszek
Nazwa uzytkownika:janblasik
hasło:..........

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Witamy 🙂 Może informacje tutaj zawarte Ci pomogą: http://mobile.poczta.o2.pl/index.php Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Niestety nie będe pisał na maila, nie wiem czy ktoś z forumowiczów napisze.
To kwestia ustawienia folderów IMAP w kliencie pocztowym.
Używasz email wbudowanego w te urządzenie czy innego?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Witam Cie bardzo serdecznie.Niestety mój stan choroby nie pozwala mi na pewne rzeczy wykonac,może bym przepisał z tabletu z poczty wychodzącej i wychodzącej te wszystkie oznakowania bo tam są całkiem inne i nie mogę wgrać,pozdrawiam i dziękuję za życzliwość JB


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Czy stwierdzenie wieczny maruda to odnosi się do mnie,bo bardzo to przeżywam.Nie napisałem to co mnie czeka-mam 2 guzy na nerkach i nie chcę się poddac operacji,dlatego by mi było strasznie smutno i ciężko z tym żyć bo wiem co mnie czekam pozdrawiam JB


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Określenie o marudzie tyczy się mnie. Jest oddzielone linią i dodawane do wszystkich moich wpisów.
Okej chciałbym Ci pomóc, ale w urządzeniu co korzystasz pocztę na o2 można skonfigurować i uruchomić na kilka sposobów.
Czy mógłbyś w skrócie opisać jak u Ciebie wygląda uruchomienie? jak nazywa się aplikacja, z której korzystasz?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

Witam bardzo,bardzo serdecznie.Mam komputer starej generacji a w nim neostradę oraz Neostradę FunBox 3.Tablet mój po włączeniu pokazuje ikonę android.Na pulpicie jest ikona w która wchodzę i pokazuje się poczta email o2.pl. W lewym rogu jest ikona owalna w która wchodzę i pokazuje wiadomości przychodzące.Gdy wejdę w tę ikonę to po lewej stronie ukazują się menu
niżej odebrane
oznaczone gwiazdkami
nieprzeczytany
VIP
kopie robocze
do wysłania
wysłane
kosz 
tylko w menu nieprzeczytany są z boku ilość np.30
w pozostałych ikonach nie ma nic
Nie ma spamu i innych ikon tak jak w poczcie w moim komputerze.Po prawej stronie jest odśwież oraz ustawienia.
Są ustawienia ogólne i ich rozwiniecie.Niżej jest janblasik@o2.pl Jest poczta przychodząca: nazwa użytkownika  janblasik,hasło.....,Serwer Exshange:poczta o2.pl,Typ zabezpieczeń SSL/TLS,Port 995 ,niżej usuń e-meil z serwera:po usunięciu z folderu odebrane.Poczta wychodząca:
Serwer SMTP poczta.o2.pl
Typ zabezpieczeń SSL/TLS
Port 465
Wymagaj logowania i okienko-postawiłem ptaszek
Nazwa uzytkownika:janblasik
hasło:..........

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta O2 w tablecie Alcatel OneTouch Pixi3(7)

A w ustawieniach poczty masz jakąś opcję Foldery IMAP? lub coś podobnego?