Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Witam,posiadam tel Motorola Moto G5s,każdy kto go posiada zna problem=wystający aparat.Kupiłem pancerny pokrowiec,jednak mimo pękła szybka aparatu...prawdopodobnie w starciu z kluczami w kieszeni.Czy ktoś wie ile kosztuje naprawa ? Zgaduję,że gwarancja tego nie obejmuje...telefonu nie ubezpieczałem,niestety.

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimJeśli jest znany problem to może jest naprawa darmowo ale raczej nie a czy nie lepiej zadzwonić do serwisu i się zapytać jakie są koszty ?

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

No właśnie ciężko tam się dodzwonić,napisałem...czekam...czekam...chyba odwiedzę salon orange,powinni znac cenę...??

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimSalony Orange przyjmują telefony do naprawy i wysyłają do serwisu wiec raczej nie będą wiedzieć jaki jest koszt naprawy. 

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

I tu własnie pies pogrzebany,bo oddam tel.,a potem wyskocza mi z ceną niewiadomo jaką,dlatego własnie chciałbym się dowiedzieć,czy może ktoś miał podobny problem i jak to cenowo wyszło.Bo samemu łatwo to naprawić,ale tracę gwarancję w orange...jednak jak zwołaja 200 zl,to pal licho gwarancję...

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimJeśli serwis jest na wysokim poziomie to przed wymianom/naprawą powinni ciebie poinformować o koszach chyba ze zaznaczyłeś wcześniej do jakiej kwoty maja Ci naprawić

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Dodzwoniłem się do serwisu,wyjasniłem wszystko...Pani mi text puściła,że będzie to wymiana tylnej obudowy,koszt około 200 zl,a przecież szybka jest na klej i są to wymienne szybki,które usuwa się 'na ciepło'...tego się obawiałem własnie,że bedzie to po najmniejszej linii oporu i po kieszeni....

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimSerwisy autoryzowane nie bawią się wymianę uszkodzonego elementu który nie występuje serwis biuletynie a jest zamawiany cały element z tą szybką tak działają autoryzowane serwisy.  

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

i to jest przykre ponieważ jest to mały,wymienny element.....

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimJa na to nie poradzę tez tak robiłem jak pracowałem w serwisie chyba że sprzęt był po gwarancji to było robione inaczej jak były możliwości.