Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

No ja rozumiem,ale jeśli częśc kosztuje 10 zł,a chcą całą obudowe wymieniać,bo łatwiej,to już trochę przegięcie jest,bo telefon nie jest sprzetem za 1500,czy nawet za 1000,żeby setki płacić za błachą rzecz...szkoda,tylko bo mam go od dwóch tyg.,ale będzie trzeba pobawić się samemu i to jedyna dobra opcja.

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimTaka szybkę z klejem można kupić za około 15 zł na jakieś aukcji. Możesz spróbować się wycofać z naprawy odpłatnej.

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Do naprawy nie dałem,bo chciałem się dowiedziec jaki wydatek...miałem jutro iśc do salonu..szybkę już kupiłem,nawet dwie 🙂 Będę działał 😉

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

@AnonimTo po co zakładałeś temat jak wiesz jaki koszt naprawy przez serwis a ile kosztuje  zakup samej szybki ?

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

zakładałem temat,bo nie znałem kosztu naprawy,przecież pisałem o tym wyżej,że nie mogłem się skontaktować z serwisem,a chciałem wiedzieć,bo jesli bylby niski,to bym oddał i nie stracił gwarancji w orange...kombinując sam,tracę ją.koszt szybki znałem,ale wpierw chciałem się dowiedzieć ile to kosztuje w autoryzowanym serwisie...po wieeeelu telefonach dodzwoniłem sie,ale to było po zalożeniu tematu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

Motorola Moto G5s pęknięta szybka aparatu

Orange nie daje gwarancji tylko producent.